Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz Peltár #110333 üzenetére

    Postánál azt bírom, hogy nem egyszer többórás eltérés van a tracking oldal és a valóság között. Rendeltem valamit, tudtam, hogy kb. mikor jön, félig home office van, így én döntöm el, hogy melyik napon megyek be, melyiken nem. Reggel 8-kor nézem a trackinget, nem mozdult, mondom jó, akkor ma bemegyek. Aztán 10-kor otthon állt a csomaggal a teherautó, amely immár frissen megnézve a trackinget reggel 6 óta a hasában hordja a cuccomat. Hogy én ezt 8-kor miért nem láttam, miért csak 2 órával később, az költői kérdés..

  • cocka

    veterán

    válasz Peltár #110333 üzenetére

    Ja olyan nekem is volt már. Nyomkövetési szám alapján ellenőrzöm: azt írja a futár felvette a csomagot reggel 5 óra mittomén hány körül..Na mondom akkor siker, ma kihozzák végre (bár engem nem tájékoztattak, mivel külföldi EU-s csomag volt, tehát ilyenkor ugye nem kell szólni, majd jön ugyebár LOL). A lakcím szerinti illetékes postára bementem zárás előtt 20 perccel, mert persze egész nap nem ért ide, hogy hol a csomagom. De értsem meg, hogy így az autó meg amúgy meg majd holnap lesz blablabla... mondom de azért nézze már meg itt van-e. 10 perc felesleges vita után kiderült, hogy ott volt. Mondjuk én utána már szartam a nyomkövető rendszer bejegyzéseire, mondom ne bassza már meg, hogy 13 óra nem volt elég, hogy kikézbesítse. LOL Tehát azt láttam, hogy a futárnál van a csomag.. kézbesítés alatt... és egész nap nem jön semmi, akkor tuti, hogy nem lehet máshol csak az illetékes postán. És a "kedves" hölgy a csillagos eget összehazudozta nekem előtte. Ja igen és értesítő sem jött. Másnap jött az értesítő, miután hazahoztam a csomagot a postáról. LOL

    Én már annyit segítettem, cipekedtem, falaztam futároknak, hogy miért pont nekem kell ezt így megszívni..

    A kedvencem, mikor négyemeletes lift nélküli házba nem jön be, mert ő siet. És még a házig se jött fel, csak leparkolta a kocsit az udvaron és menjek le.
    De az a dolgod, hogy felgyere bazmeg. Nem azért van nem kevés szállítási költség fizetve, hogy én másszak le a kocsidhoz.
    Na ezért építek inkább bármi másra: foxpost vagy MPL csomagautomata vagy csomagküldő. Majd átveszem, amikor nekem tetszik és nem kell egy egész napot vagy akár több napot készenlétben várni a balfaszkodásuk miatt.

Új hozzászólás Aktív témák