Hirdetés

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • Ebbe a robotaxiba Verne Gyula is beülne

    ma 2026-ban állhat munkába Zágrábban Verne, a Rimac önvezető villanytaxija.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Termigáßor

    aktív tag

    válasz Redneck #582 üzenetére

    Persze elég régi a gépem, - már évekkel ezelőtt fejleszteni kellett volna, csak mások lettek a prioritások. - , viszont ugyanezen a konfigon (Xeon x5460 @ 4GHz + Radeon HD7950 + 8GB RAM) a QC már folyamatos 60+ fps, az UT4 viszont 30 - 40 körül kínlódik, csak a félkész low-poly pályák folyamatosak.

    De mindegy ez úgy látszik egyéni probléma. Viszont a térhangzás borzalmasan gyenge. Annyira nem lehet érzékelni az irányokat, hogy kétszer is megnéztem, nem fodítva van-e rajtam a füles.

    Azt látom, hogy eltöketlenkedik az egészet.. mintha nem csoportosítanának elég erőforrást a projektre.

    A QC nekem se tetszett elsőre, de jó irányba fejlődik. Látszik, hogy figyelembe veszik a beérkező feedback-eket. Az engine is jobb lett és a fegyvereken is sokat javítottak. Egy szerver browser viszont nagyon kellene. Ez a sorsolásos játékindítás nagyon nehézkes.

    Jobbára ártalmatlan...

Új hozzászólás Aktív témák