Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mateee

    tag

    válasz Mateee #49 üzenetére

    CSináltam egy fényképet a kékhalálról mivel alig 1-2 másodpercig van aztán eltünik, hátha nektek mond valamit.

    http://www.kepfeltoltes.hu/view/051228/DSCN2174_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    KÖszi

  • Bubu79

    addikt

    válasz Mateee #49 üzenetére

    Szia!

    Gyanús az a 350-es táp. Kicsit túl sok fogyasztó próbál meg kicsikarni belőle 12V-ot, lehet, hogy nem bírja és túlterhelődik ( nem fikázom, nekem is ilyen van, csak kevesebb fogyasztóval ;) ).
    Ha van lehetőséged, akkor próbáld meg egy nagyobb táppal, ha nincs, akkor akassz le róla néhány vinyót ( mondjuk csak a rendszer maradjon, meg még egy ) meg esetleg a DVD-ROM-ot.


    Szerk.: Megnéztem itt [link] a hibakódodat, de ott is csak azt írják, hogy valamilyen túlterhelésből adódó hiba miatt halt meg a rendszer ( CPU nincs húzva ugye? )

    [Szerkesztve]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

  • somor

    csendes tag

    válasz Mateee #49 üzenetére

    A gép újraindulását, rengeteg minden okozhatja.
    Itt a legvalószínűbb:
    mivel K. sok cucc van a gépedben, ezért először csak a legszükségesebb dolgokat pakold bele. (vga, 1db vinyó!!!, proc., 1db mem. modul)
    használd így a géped, futtas tesztprogramokat, meg minden, szóval dolgoztasd.
    Ha két három napig jó, akkor felőször válts memória modult, ha így is jó akkor folyamatosan pakold bele a cuccokat:
    memória, dvd író, köv vinyó......
    Ha valamelyik szinten stabil, utána meg nem, akkor ott állj meg, mert ennyit bír a tápod és kész, hiába 450W-os.
    Ha már az elején se jó:
    mivel abit lapod van ezért érdemes lenne utána nézni egy bios frissítésnek, mivel abiték szeretnek szar biosokkal kijönni. (De frissítés után kurva jók a lapok, nekem is az van)
    meg persze frissebb drivert is feltenni az alaplaphoz.

    nem értek semmit csak egyet tudok: Nem érzek semmit ha jól berúgok

Aktív témák