Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Fall-N #19 üzenetére

    Rövid időn belül te vagy a második, aki félreérti az egészet. Csak azt nem tudom, hogy miért. Ilyen nehéz lenne a magyar nyelv? :F

    Próbálok egyszerűen fogalmazni: SENKI sem írta (ha tévedek, kérlek mutass rá, hogy ki, mikor állított mást!) azt, hogy root-olni ezáltal esetleg (erre még visszatérek) ROM-ot cserélni kötelező, és aki nem így tesz, az sikeres ember nem lehet.
    Ezek okos készülékek és az erejük - normális esetben - abban kellene, hogy legyen, hogy minél több mindenre képesek.
    Én sose nyavalygok azon, hogy minek még egy X-edik lencse a mobil hátuljára, ahogy az sem zavar, ha valaki infra portra vagy FM rádióra vágyik.
    A root, ill. annak hiánya pedig sokak (tudom nem a többség) számára egy fájó pont. Nem tudom miért olyan nehéz ezt elfogadni? Egy ideális világban erre lenne (ahogy sok helyen volt is) egy kapcsoló, amivel ezt ki-be lehetett kapcsolni. Még egyszer: kinek fájna ez, ha visszajönne?

  • D@niel

    addikt

    válasz Fall-N #19 üzenetére

    Hú, ilyenkor szoktam bánni, hogy kommenteltem.

    "Ha nem jön be a MIUI minek veszel olyan telefont, amin az fut? Ezért nem kell root. Hasonló árban és kategóriában ott a Realme stock közeli ROM-mal."

    Nem a stock közeli rom-ot keresem (látnád a jelenlegi user interface-em) , hanem a teljesítményt és megbízhatóságot (munkához), testreszabást, jobb üzemidőt, 120fps opciót, stb. - kérlek, ezt a részét most egyszerűen engedd el; ne késztess arra, hogy tételesen kifejtsem mit, miért, így nem lesz több félreértésed. Köszönöm.

    "Az lehet, hogy a te hobbid az, hogy ROM -okat csereberélsz."

    Lehet. Kimondtad a szót. Feltételes mód. Így akkor röviden válaszolok: nem így van. 1x megcsináltam, kész.
    Utolsó sorban, engem aztán teljesen nem zavar, hogy más nem rom-ol; tényleg nem világos, hogy ezt miből, honnan vetted. Írtam 1x is ilyet akár itt, akár az X3pro topikban?
    Megkérlek, ne állítsd valótlant, vagy ne sugalj olyat, amit nem állítottam.

    Kommentem vedd irrelevánsnak - mert számodra az - és zártuk a témát.

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • joelke HU

    senior tag

    válasz Fall-N #19 üzenetére

    Ez nem hobbi kérdése. Itt az én esetem, a nagyon szeretett Nokia 8 mobilom megállt android 9-nél. Most akkor dobjam el? Custom rom meg van rá android 13 is. Ha csak annyira jól futna mint a gyári, akkor még pár évig tenné a dolgát nálam.

    [ Szerkesztve ]

    Motorola G51

Új hozzászólás Aktív témák