Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz proci985 #143 üzenetére

    nade 1000+ euro, az NEM kozepkategoria barmit is szeretne Jensen.

    Nem tudom, hogy ez jó vagy rossz hír, de ez most már nem elsősorban Jensenen múlik. Ő (ill. a cége) megtette a tétet, a vásárlókon fog múlni, hogy ennyi lesz-e a középkategória (mert hardver terén a 4070 Ti valóban sokkal inkább hajaz középkategóriára, mint felsőre), vagy muszáj lesz olcsóbban adni.

    És annyit azért meg kell adni az NVIDIA-nak, hogy a szoftveres ökoszisztémába hozott (potenciálisan) értékes újdonságokat, amik bizonyos mértékig kompenzálják a nyers raszterizációs FPS / USD mutató nem elvárt növekedését. Ismerek olyan céget, aki ezzel a megközelítéssel brutálisan sikeres...

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

  • Big_Janowsky

    újonc

    válasz proci985 #143 üzenetére

    Attól hogy 1000 euró az ára attól még középkategóriás a 4070 Ti akár tetszik akár nem

  • heihachi

    addikt

    válasz proci985 #143 üzenetére

    Sajnos az van, hogy senkit nem erdekel, hogy szerintem ez oke-e. Sem a szoftver gyartokat, sem a hw gyartokat. A helyzet az, hogy lehetnek elvarasaid neked is meg nekem is, vannak is, meg van a valosag. A valosag meg az, hogy felsokategorias aron adjak a kozepkategorias kartyakat, a szoftvereket meg ugy irjak meg, hogy a legmagasabb beallitas az aktulis legerosebb hardweren eppen csak eldocog. A legmagasabb beallitasok a jatekok 99%-ban arra szolgal, hogy lehessen vele szep bemutatokat kesziteni a youtube-ra, es nem arra, hogy tenylegesen hasznaljuk. Hogy tetszik-e? Nem. De ezen en nem tudok valtoztatni. En azon tudok valtoztatni, hogy bemegyek a beallitasok menube, es a kartyam szamitasi kapacitasahoz, memoria meretehez, memoria sebessegehez, meg a tobbi gepben levo komponenshez igazitom a beallitasokat. Meg azon tudok valtoztatni, hogy elfogadom, hogy ez van, es nincs rahatasom, kihozom a maxot abbol ami van, es nem fogok a kardomba dolni, ha extrem helyett mediumra kell valamit allitani az egyik jatekban vagy high-ra a masikban. En azon tudok valtoztatni, hogy nem szaladok a boltba a megjelenes utan megvenni a legujabb kartyat, es ha veszek is valamit, akkor olyat, aminek a kepessegeivel tisztaban vagyok es aminek a kepseggei nekem megfelelnek. Mocsok sok penzbe kerul, igen, de mi mas lehetosegem van?

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák