Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Robbantos

    csendes tag

    Üdvözlet!

    Ami szerintem egy hatalmas hiba az új hardverapróban, hogy a felhasználóknak nincs publikálható e-mail címe és telefon száma az ADATLAPJUKON.

    Előző héten utaltam pénzt valakinek, aki azóta nem jelzett vissza, és nem is jelentkezett be, mióta megújult a hardverapro! (megjegyzem, tudom, hogy ez nem a legmegbízhatóbb módszer, de eddig sosem vertek át ily módon, hogy ne küldték volna el a terméket, amiért a pénzt utaltam)

    És eddig meg lehetett nézni a hirdetők adatlapján, hogy van-e más elérhetőségük, ha esetleg itt az oldalon nem jelentkeztek be.
    Most viszont már NEM, így nem tudom megnézni a többi elérhetőségeit az adatlapján :W

    Ezt lenne a legfontosabb orvosolni szerintem, mert így sokkal nehezebb lesz beazonosítani valakit (ha csaláson kapnák pl.)

    Megbízhatóságomról több, mint 200 pozitív értékelés, valamint 10 éves tagság tanúskodhat.

  • Robbantos

    csendes tag

    válasz Parci #1020 üzenetére

    6 napja nem jelentkezett be, még megvárom míg újra feltűnik, addig nem jelentem és nem bizalmatlankodok az üzlettársamban. :R

    Általában meg szoktam nézni mások elérhetőségeit, mielőtt előreutalok, de most nem néztem meg és sajnos már az újítás miatt nem is tudom :S

    Nem lehetne újra bevezetni a hardverapróban, hogy a hirdetők adatlapján ne csak a Bemutatkozás, meg a Regisztráció ideje és az Utoljára bejelentkezés időpontja látszódjon, hanem az e-mail cím és telefon zám továbbra is úgy, mint korábban? :F

    Ez már önmagában nagyon sokat jelentene :U

    Megbízhatóságomról több, mint 200 pozitív értékelés, valamint 10 éves tagság tanúskodhat.

Aktív témák