Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz BTO #391 üzenetére

    Teljesen félreérted. Nincs digitális UPC csomagom, csak analóg. Van viszont rajta net. Ez így együtt egy kábelen jön le a padlásról, erre szeretném rákeverni a digitális földi (DVB-T) jelét, amit egy tetőantennával fognék. Időközben más fórumon kaptam segítséget, bár igazából én találtam meg amikre szükségem van. Már fel is vettem a kapcsolatot a herendi ERELTRONIK CATV Kft.-vel, ők foglalkoznak mindenféle kábeltelevíziós termékek gyártásával, náluk találtam egyedül a szükséges frekvenciára felüláteresztő szűrőt. Árban is jók, egyetlen "apró" probléma, hogy nem valami kommunikatívak. Kétszer írtam nekik, mire nagysokára méltóztattak válaszolni. Azt ígérték, ha megrendelem 2-3 napon belül legyártják. Azóta több mint egy hét telt el, de semmi hír. Gyanítom nem is lesz, míg megint nem írok nekik. Gyanítom ha egy egész várost akarnék ellátni kábeltv-vel, akkor szívesebben válaszolgatnának, de a kis embert le se... Aztán még sírnak a szegény cégek (tisztelet persze a kivételnek). Nem kenyerem könyörögni senkinek, ha lenne más, már rég elfelejtettem volna őket.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák