Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    őstag

    válasz sosperecek18 #7819 üzenetére

    Remek infó, köszike.
    Na nézzük. Everestben nem bízok, mert nem nagyon volt még olyan konfigom, amit maradéktalanul felismert volna.
    Most épp az alaplap a sötét folt számára, bár lehet hogy csak frissíteni kéne...

    Ez jónak tűnik, hogy 1,3 ról viszem visszafelé a stabilitás határáig.

    Végigolvastam jónéhány írást, ami a proci tuningról szól.
    Az a gond, hogy kimaradt ez a rész az életemből. Mindíg vettem egy izmos gépet, azt amíg ment alapbeállításokon, addig nem cseréltem le.
    most is ez volt a terv, de úgy látszik a videókarinak kevés a proci.
    Nincs "kedvem" lecserélni, így vettem egy hűtőt rá (ezt is úgy, hogy ne ez legyen e gyenge pont :) ), és most jöhet a tuning...

    Visszaosztani a ramot?
    Ááááá, ez mit jelenthet.
    Olvastam egy csomó szorzás osztás dolgot az írásokban, de nem tuninganalfabéta nyelven :W
    Bár sokat okosodtam, ez azért nem világos.
    A memóriák 1066-osak, de mégis csak 800-on mennek alapból.
    Akkor minek vettem 1066-osat?
    Azért nem akartam a memókhoz nyúlni, mert ott már tényleg nagyon sok szám szerepel.GRRR

    Azt nem értem, hogy miért nem találok mondjuk egy 4GHz-es beállítást E8500-re, úgy hogy minden beállítás szerepelne egy leírásban, mikor elég sok emberke használja és tuningolja ezt a procit.
    Mindenki csak a "csúcsra" akarja kihegyezni a gépét, meg eredmények vannak belinkelve.
    A beállítás ekkora titok? :F
    Én különben is csak egy erős átlagot szertnék, az meg nem hiszem hogy akkora "gépfüggő" lenne.

    Ha megírjátok még ezt a visszaosztás dolgot, vagy hogy hova "tekerjem" a memória beállításokat, akkor belekezdek.

    Egyébként valami ilyesmire gondoltam, csak ezt kipróbálva egyszerűen hatalmas csipogás árán harmadikra indult csak el a gép, és azonnal vissza is állítottam mindent, mivel nem volt még fent az új hűtő.

    Na, erre valaki ha válaszol... :DD
    THX

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák