Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz riolobo #7663 üzenetére

    1.: performance enchange: azt hogy konkrétan mit csinál azt nem tudom pontosan, de kipróbáltam többféle beállítások mellett, gyorsulást nem tapasztaltam mondjuk attól, hogy extremre állítottam, viszont standarden stabilabb tuning mellett.
    2.: CIA2: ezt se tudom neked megmondani, hogy pontosan mit csiánál, de ez is a tipikusan olyan automata dolgok közé tartozik, amit valószanűleg a hozzá nem értő usernek találtak ki :) , hogy egy klikkel valami lehelletnyi teljesítménytöbletet kapjon, szóval ha tuningol az ember ez a dolog is tárgytalan
    3.: látszik, orthos mellett benyomsz egy cpuz t és ott látod hogy épp mennyi feszt kap, ez azért nem jó tuningnál, mert ráküldesz egy erősebb tuningot, meg egy orthost auto feszel, akkor ha nagyon erősre sikeredik a tuning, lehet hogy olyan fesz igénye lesz a procidnak hozzá, amit nem szabadna neki adni, és te kézzel nem is adnál, de auton meg megkapja, és esetleg elhalálozik :U
    4.: hát akkor lehet gond, ha már a lap nem bírja azt az fsb-t, amit te el szeretnél érni...
    5.: alaplaphűtés meg felesleges, egy ilyen lapnál nem fogsz úgyse olyan értékeket döngetni vele, ami ezt igényelné. A hűtés ára helyett inkább vettél volna egy rendes DS3at nem L-t jobban jártál volna szerintem.

    Milyen proc hűtőt tervezel?

Új hozzászólás Aktív témák