Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pöttön

    őstag

    válasz #90933760 #40740 üzenetére

    443-on rápróbáltam ez kerek 4Ghz-lett volna 1,34375V-on elindult a gép de a windows betöltődésénél újra indult zsinorba.Utánna a memóriák órajelét is visszább vettem 667MHz-re hátha ez lett volna a szűk keresztmetszet, de sajnos nem változott semmi se.
    1772Mhz FSB lett volna így beállítva gondolom ezt már akkor a lapom nem bírja.
    Így most vissza tettem a proci feszt 1.3V-ra és próbáltam még egy kicsit az értékeken felfelé csalni, úgy hogy a ram órajelét vissza tettem 400Mhz-re.

    Így most 415-ön vagyok 1660Mhz FSB-vel a Proci 3,73GHZ-t megy 1.3v-on, a ramok meg gyakorlatilag 1000Mhz-en.
    Rá engedtem az Everest stabilitás tesztjét a gépre, és rajta is felejtettem :DDD 41 percet ment a proci 100%-on terhelve ugyan úgy 51 max 52 fokra melegedett fel, az alaplap meg fix 40-en volt. :)
    Így szerintem így fog maradni a gép (kell minden tartalék a HD5870 mellé). :))
    Remélem nem lesz így a géppel idővel gond.

    [ Szerkesztve ]

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

Új hozzászólás Aktív témák