Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz kilozsul #15 üzenetére

    Ok, legyen.
    35-ért kártyafüggetlenül elérhető már a Nokia 5230. ..aki kicsit jártasabb az olcsóbb Symbian-okban biztos tud linkelni akár ennél olcsóbb all in one-t is, én már évek óta WM-t használok.
    ..de pl.: - ok, alkalmi vétel, de ilyen is van mindig! - itt van ez a HP PDA kombó, minden benne van, és új, mellesleg gyors is.

    Ha nagyon megfacsarjuk a hsz.-om ezen részét, akkor persze, bevallom, h túloztam, de manapság már tényleg nehéz nagyon buta készüléket vásárolni. Vagyis lehet - amit kimondottan a nyuggerek számára gyártanak cm x cm-es gombokkal 4990ft-ért, és itt van egy szakadék, majd jönnek az 5-8 megapixeles készülékek (mégis minek?!), s ettől kis lépcsőre a fentebbi is említett mindent tudó telefonok.

    Remélem azért érthető, h mire akartam kilyukadni.
    ..s a reklámokat/marketinget meg sem említettük még, ami úgy hat az emberekre, h észre sem veszik! ( - Nézd nyuszim, ez csak 10.000-rel drágább, és mindent tud! - Jól van Béla, akkor legyen az.)

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák