Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • greeny7

    tag

    Sziasztok!

    Leírnám a jelenlegi helyzetemet, és a tervem, kérlek titeket segítsetek, hogy megfelelően gondolom e. Adott egy Linksys wrt54g router a modemre kötve, wifi megosztást ez végzi a földszinten. Az emeleten be lett üzemelve egy média lejátszó, aminek viszont csak vezetékes internet kapcsolat lenne megoldás, illetve ide tervezek (tehát szintén az emeletre) egy NAS-t is, egy másik helységbe. Azt gondoltam, hogyha veszek egy tp link 1043nd routert, akkor az egyelőre tudná venni a lenti router által megosztott netet wifin, és ethernet kábellel tovább tudná lökni a médilejátszó felé. Majd késöbb vennék ennek helyére egy AP-t mondjuk, a 1043 pedig lekerülne a modemhez. Szerintetek ez a router képes lenne erre? Tudja erősíteni a vett jelet, tehát az általa kábelen továbbított net az stabil lesz? Mi a véleményetek erről az elgondolásról? Szinte csak jót olvastam erről a 1043-ról, illetve a gigabites portja sokat számít. Gondolom ez azt is jelentené, hogyha rákötöm a NAS-t is, akkor a médialejátszó komunikálhatna a NAS-sal akár gigabiten is. Ha nagyon nagy hülyeségeket írtam, akkor szóljatok, javítsatok, mert lehet hogy ma megrendelném...

    Előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák