Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TYÜTYI2006

    tag

    Sziasztok!
    Múlt Szombaton sajnos Asus P5Q-n beakartam üzemelni a mjásodik silicon image sata portot is, hogy elférjen 4 hdd, 1 ssd, + a 3 odd. Abból a 2-őből csak az E1-es jó win 7-en, csak XP-n látja mindkettőn a hdd-ket. Keresgéltem a neten, aztán google lefordította amit sajnos megtaláltam. Így mentem a biosba próbálkozni. Drive xpert beállíatások. Az SSD 120 GB Hyper X 3K. A HDD-k Black WD, Green WD, Samsung 1 terrásak, Smamsung 500-as. A green volt rákötve az E1 portra. És sajnos nem az üres 500-as, hanem a sok cuccot tartalmazó Black az E2 portra. A Greenen volt 1 40 gigás rendszer partíció, rajta 1 XP-vel, + programokkal. A maradék 892 GB egyben. A Blacken 60 GB rendszer partíció, kevés anyaggal, virtuális memóriával, Win7 X64 rendszer az SSD-n van. 60 GB játék telepítésre, úgyis csak régiek mennek ezen, + az users könyvtár, letöltések, dokumentumok. Ezen veszett el végül is leginkább nem kevés adat. A játékok működnek majd, mert külön is megvolt a Program Files mappa. A maradék kb 812 GB meg egybe. Sajnos 15 sec elég volt ahhoz hogy a Black is olyan legyen, mint a green. 40 gb xp-vel, és a 892 gb. Recuva nem vált be, Easus részben, de a get data back jó lett. a 812-őt sikerült talán megmenteni, csak a 60-as játéktelepítésin lévő lényegeseket nem. Lehet e még esélyem, a Black lemez üres jelenleg.

Új hozzászólás Aktív témák