Hirdetés

Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Ismételten régen jártam erre. :B
    Sajnos a hétvége rettenetesen hosszú volt és szomorú. Illetve a szombat volt szomorú. Mint említettem Életem nagyon csalódott lett a sok kimaradt beszélgetések miatt. Igazság szerint teljesen megértettem ŐT. Nagyon hiányzik nekem is. A beszélgetések és Ő maga is. Szombaton egész nap próbáltam vele éreztetni hogy nekem mennyire fontos. Érezte is hogy szeretem de mégis nehezen tudta túltenni magát. Aztán jött a csoda késő délután. Éppen akkor ébredtem fel. Kellemes ébredés volt így. Nagyon féltem megnézni a telefonom. Féltem hogy mégsem Ő lesz. És féltem hogy olyan fog benne állni ami még jobban elszomorít. De nem! Egy csodaszép üzi érkezett ami maga volt a szerelem. Igaz nem nekem címezte hanem picinyaminknak így még meghatóbb volt számomra. Elkezdett a mázsás kő legördülni a szívemről. Izgatott lettem és kezdtem feloldani hogy talán hamarosan rendbe jön minden. Újra teljes erővel lángolhatunk. Ezek a hullámvölgyek újra és újra megerősítenek minket. Ezek nem azt jelentik hogy ilyenkor kevésbé szeretjük egymást. NEM! Erről szó sincs. Csak magunkba fordulunk mert túl kevés az amit az élettől kaphatunk egymásból. Néha én néha pedig Életem borul ki. Ilyenkor támogatjuk a másikat mert az segít igazán ha érzzük itt van mellettünk a másik és szorosan fogjuk egymás kezét. Én a hétvégén dolgoztam így szombat este nem tudtam megnézni hogy mi állt a levélben. Esetleg elmesélte-e pár szóban hogy mi is zajlott benne. Legközelebb csak vasárnap reggel tudtam nézelődni de amit ott láttam az cseppet sem nyugtatott meg. Ugyanis nagyon pici levelet kaptam és nem voltam meggyőződve arról hogy valóban helyre jött a lelke. Éppen akkor írt nekem üzit és elmondtam neki hogy megijesztett a levelével. Ekkor elmondta hogy igazán csak most jött helyre. Ezért nem beszélt a történtekről. Megijesztett egy mondatával amiben az állt ha az utolsó randin nincs velünk picinyami akkor lehet hogy másképp alakultak volna a mostani dolgok. Ezt nem értettem pontosan. Mindenféle gondolatok kavarogtak bennem. Talán elhagyott volna? Talán nem szeretett volna már? Persze ez így utólag butaságnak tűnik hiszen a szerelem nem múlik el egyik pillanatról a másikra. De ilyenkor én képes vagyok a legrosszabb dolgokat is elképzelni. Ráadásul a mi érzelmeink időről-időre nem csökkenek hanem épp ellenkezőleg. Egyre mélyebb és szorosabb. Vasárnap kaptam tőle levelet amiben megírta hogy mire is gondolt pontosan. Megértettem. Azt szerette volna kifejezni hogy akkor lehet annyira mélyen lett volna lelkileg hogy nagyon sok időbe telt volna kijönnie belőle. Még úgyis ha érzi a szerelmemet. De visszagondolt az utolsó randinkra és ez segített neki. Voltak nagyon megható pillanatok amik picinyamihoz köthetőek. És így kezdett rendbe jönni a lelke. Tegnap reggel végre beszélhettünk. Igaz nem is készültünk rá de úgy adódott hogy együtt lehettünk. Szükségünk is volt a sorsra hogy segítsen nekünk mert minél előbb meg kellett beszélnünk az elmúlt napokat. Egy csodálatos beszélgetés lett belőle. Mindketten nyugodt szívvel vetettük bele magunkat a tegnapi napba. Boldogok lettünk és délelőtt még egyszer tudtunk beszélni. Igazi gyönyör volt mindkettőnknek. :B Egy álom volt Vele! Nagyon szeretem ŐT!
    Természetesen egy rossz hír ismét majdnem a mélybe taszította Életemet. A szerencse az volt hogy ma tudtunk beszélni és így nem hagytuk hogy újra magával rántsa. Sikerült! És annyira boldog lettem. Egy nagyon jó kis beszélgetés volt a mai is. Az elején megbeszéltük a gondokat és utána oldódtunk. Picit kevesebbet beszéltünk mint gondoltuk mert picinyami közbeszólt. De így is tökéletes volt Vele! A mai üziken érezni hogy rendbe jött és ennél fontosabb most nincs is. Azért egy ölelés nagyon jól esne most. :U Elképesztően hiányzik.
    Este beállítottam a telefonom hogy csak rezegjen. Felébredtem 4 óra előtt és nem mertem visszaaludni nehogy a rezgésre párom felébredjen. Mert akkor lőttek a beszélgetésnek. Most ugyan ezt elfogom játszani. Szükségem van a reggeli beszélgetésekre. Szükségem van Életemre! Ő a mindenem!

    Kellemes délutánt és szép estét mindenkinek!

Aktív témák