Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adriankoooo

    senior tag

    Sziasztok!

    Engedjetek meg, hogy hozzaszolasomat egy gyermeki ugyessegu rajzzal kezdjem :B

    Szeretnek hazi mozizashoz egy jo kis 5.1 vagy meg tobb pontos hangrendszert venni. Nem vagyok az a nagy audiofill, de szeretem ha szepen szolnak a hangok. Ti hany pontos hangrendszert ajanlanatok a kepen lathato haloszobaba, milyen elrendezesben? Egyaltalan lehet jol szolo filmeket kialakitani egy 14 m2-es szobaban, agybol hallgatva?

    Az a helyzet, hogy szeretnek egy viszonylag idotallo rendszert venni, elkepzelheto, hogy nemsokara nagyobb helysegbe is koltozne a rendszer -nem lenne jo akkor kivagni az egeszet, vagy eladni joval aron alul. Szeretnem a hazimozi szettol, hogy ismerje az osszes uj tobbcsatornas hangrendszert (DTS es baratai), hdmi-n keresztul lekeverje a zenet es engedje tovabb a kepet a teve fele, ha a hatso hangfalak vezetek nelkuliek lennenek azt sem bánnám. Mindent hallgatnek rajta: film, jatek, zene.

    Gyari hangrendszer fele nezelodjek (Samsung, Sony stb.), vagy vegyek kulon erositot+hangfalakat? Az ar elegge lenyeges szempont maximum 100 ezret koltenek bele. Ebbe mi fer bele a mai araknal? Tudom, hogy jot is akarok, meg olcsot is es az pont a hangrendszereknel nem nyero parositas, de azert hatha van valami tippetek.

    Esetleg ha volt mar hasonlo tema szivesen vennek egy hsz számot, hogy merre nezelodjek.
    :))

  • adriankoooo

    senior tag

    válasz robi0604 #1428 üzenetére

    Valami ilyesmit keresek, koszi!

    Egy Blu Ray disc Playeres erositot valamelyik TV-s gyartotol (sony, samsung) azert nem szeretnek, mert nem kell BD Player (van medialejatszo helyette). Egy kulonallo erosito+hangfal jobb lenne, mert ra tudom kotni egyszerre HDMI-n az osszes keszuleket (satellit, media lejatszo, konzol). Nem mellesleg a hangminosege is jobb gondolom az Onkyo-nak (csak kar, hogy nem allvanyos a hangfala alapbol).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák