Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gador

    csendes tag

    válasz #56474624 #691 üzenetére

    Nem tudsz lelombozni mert nem vagyok Sony rajongó. De még márka rajongó sem mert az LCD tv vásárlásnál is Panasonic helyett inkább LG-t vettem pedig 20 e-vel drágább volt az LG. Nekem volt lehetőségem játszani 1 órat az LG-vel és A Vierával mert nem áruházban vettem. Aztán körbe röhögtem a Vierát. Volt nekem Labtech,Genius,Orion (és van) . Nekem van össze hasonlitási alapom. Nekem a Geniusban nem tetszett mert nem volt elég öblös a mély hang. A Labtech mély hangjáról inkább nem irok semmit. Az Orionnak viszont rengető a mélyhangja viszont a többi hangszorója szerintem alul vannak méretezve. Egyébként ezt az Orion 5.1 aktiv hangfal szetet már nem gyártják. Fogalmam sincs miért vették le a teljesitményét ,mert amit most kapni azok gyengébbek és kisebb a mélyládája is. Abban egyetértek zene hallgatáshoz elég a stereo is ,de 5.1-ről volt szó, és abban is hogy 25e-ből nem lehet nagyot alakitani. Kiváncsíságból megnéztem a NAD-ot. Szerintem ennek az árai nem a csilagos égen van hanem még a tejút határain is túl van.

    [ Szerkesztve ]

    Nem az a tapló aki utolsó pillanatban közli még sem kell, hanem aki még közölni sem képes! Ha megtisztellek egy levéllel illik válaszolni is.

Új hozzászólás Aktív témák