Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • raz0r911

    tag

    válasz Darko_addict #363 üzenetére

    Én előrendeltem a goldot, játszottam már vele 12 órát és eléggé tetszik. Eddig kevésbé tűnik girndelősnek mint az egy volt (bár nekem alapból volt vagy 25 járművel a crew 1 után járó rewardokból, meg a gold verzióból). A legdrágább autót meg tudtam venni elég gyorsan, és a tuning is valahogy úgy van ha megnyersz egy alkatrészt az több kocsihoz is jó. Legalábbis én street versenyt csak BMW M2-vel toltam és a többi autóhoz is lett alkatrészem. Nekem nagyon tetszik, sokkal jobb mint pl a NFS Payback volt vagy anno a TDU 2.
    Nekem nincs túl erős gépem, de így is nagyon jól fut, jobban mint vártam. Linkelek egy videót arról, hogy fut a gépemen:
    [link]

  • Elims

    veterán

    válasz Darko_addict #1120 üzenetére

    Én ugyanúgy voltam mint most te.Egy-két év kihagyás után jött a crew 2 az 1-hez képest.
    Ha nem számítasz nagyon jó dologra nem fog csalódás érni.
    Tapasztalatból mondom,hogy közel sem olyan jó mint a crew 1,de nem is eldobnivaló játék.
    Másabb mint a crew 1,de ha jó áron veszed meg,adj neki egy esélyt. :-)

    Én most 4 napja úgy rátapadtam egy játékra,hogy nem tudom letenni.Alig várom,hogy indíthassam a ps-t.. a crew 2 után a payback-kel játszottam kicsit,a crew 2 lenyomja,de nem rossz a payback,viszont akcióban találtam vasárnap a Mudrunner című alkotást.
    Hezitáltam,hogy megvegyem e,megvettem.Nagyon jó döntés volt! :-)
    Az első egy-két órában kerestem a nitró gombot..... :-) ebben a játékban nincs ilyen,de úgy eltudja vinni az embert (így 40 fölött),hogy az vmi hihetetlen.Már most megrendelem a snowrunner-t is.

    Szóval ha tényleg jó árban van a crew 2,szerezd be. :-) A season pass nagy segítség az elején.

  • Reaper

    őstag

    válasz Darko_addict #1120 üzenetére

    Hát, őszintén nekem eléggé fájna elölről kezdeni az egész grindolást. Ami nagyon tetszett az 1-hez képest, hogy pl a forgalom sokkal kisebb.
    Az alkatrész rng-t is megváltoztatták, ha jól emlékszem az 1-ben elég volt ugratást csinálni 5000-szer és kb abból már össze lehetett szedni jó cuccot, de régen volt már.
    FH4 után jobb, nagyobb a pálya, az út rendes oldalán lehet vezetni és nincs 4 hétből 3ban szar idő :) Itt csak full random leesik a hó Nevadában.
    Lekötni le tud, kérdés, hogy lesz-e türelmed hozzá. Jó akcióban megéri.

    Elims: Nekem a payback rettentő csalódás volt, megvettem PS-re hogy kipróbáljak egy ilyen új NFS-t is, de annyira gagyi volt az egész, próbálgattam pár órát, megvettem pár kedvenc vasamat de így is a közelébe sem ér a CREW/TDU vagy Forza Horizon sorozatoknak.

  • Szoszo94

    őstag

    válasz Darko_addict #1120 üzenetére

    Én előrendelésben vettem meg, de megbántam, összesen 100 órát sem raktam bele. Az 1-ben 1000+ órám van, imádtam, haverokkal rengeteget nyomtuk és a top100-ban voltunk minden Summiton. Ehhez képest a kettő hatalmas csalódás lett, leginkább a megváltoztatott irányítás miatt (xbox kontrollerrel játszom az árkád autós játékokat, a kormányt rallihoz, F1-hez és szimulátorokhoz használom). Száz óra alatt nem tudtam úgy belőni a kontrollert, hogy normális legyen az irányíthatóság. Haverok billentyűzettel szintén erre panaszkodnak, ők is előrendelték és nekik sem jött be.
    Rettentően fáj emiatt a szívem, mert az egyet tényleg imádtam, a CSGO után a legtöbbet játszott játékom volt. Inkább Forzázom én is, ha autós játékkal akarok játszani, illetve a múltkor volt 70% akció az NFS Heat-re, most azt toljuk az exCrew 1-es barátokkal.

    Ha valaki játszik még Xbox kontrollerrel PC-n és van tuti beállítása, azt szívesen fogadom, hátha sikerül egyszer belőni és lesz értelme leülnöm újra krúzni :K

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Aktív témák