Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz VictorHUN #963 üzenetére

    Ne igyunk előre a medve bőrére, ez még a kulturált játékok közé tartozott. Ha a fontosabb küldetések után mentettél és XP alatt használtad a radial törlő alkalmazást akkor nem volt gubanc. Nem voltam sohasem a mentések híve, de egyszer belenyúltam a lecsóba azóta mindent mentek. Van, hogy lehal egy HDD, viszont az is előfordulhat, hogy a játék rosszul van megírva és elszáll a mentés (nagyon ritkán TDU-ban is volt ilyen, de ez még kezesbárány volt a DIRT-hez képest).
    A serverre mentés szerintem azért is necces, mivel nem mindenki egy profillal játszik, illetve ha elfelejti a jelszót és nem tudja lekérni (megszünt e-mail stb miatt), akkor csinál újat. Ha azzal számolunk, hogy a lámák telepítésenként újat csinálnak, a profik max 2-t akkor is millióra rúghat a mentett profilok száma azt meg kezelni nem egyszerű.
    Visszatérve az online-offline cucc mentéseire itt mentettél egy mappát és kész. GTA 4-nél pl 2 helyen kell mentened, mert a WL dolgokat ha nem mented, akkor bukó az online rész mentése... meg még 100 példát tudnék felhozni rá.
    Ha jól tudom viszont van létező alkalmazás rá, hogy időközönként backupoljon mappákat teszőleges beállítás szerint. Haver pl ezzel menti az üzleti gépek adatainak nagy részét. Telepítés után beállítod, hogy melyik mappákat mentse és egy másik HDD-re USB stick-re rámenti. Ha nem tölti be a mentést akkor csak visszamásolod az utolsót és kész.

Új hozzászólás Aktív témák