Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G@ben

    addikt

    válasz lugosi #270 üzenetére

    Köszönöm a hosszú és kimerítő leírást! :R
    A legtöbb dolog nekem új volt, van, ami kicsit kínai is, de a lényeget értem!
    Viszont van pár dolog, ami nekem kicsit ellentmondásos. Mégpedig azért, mert Apám távcsöveit nézegetve a 20x50-es (a kihúzható fém) nagyon szép képet adott, nem volt fekete kör, kézből is egész jól tartható volt, bár kicsit valóban remegett, de oldalról falhoz támasztva teljesen jól használható volt. Baromira tetszett a nagyítása, tényleg volt értelme, míg a 10x-esnél nem volt meg az a hűdekirály érzés.
    Túrázom, ahol azért vannak távolságok, oda nagyobb nagyítást tartanék jónak, illetve meg tudom támasztani fán, kilátó oszlopán, stb. A méret és súly persze minél kisebb lenne jobb, de egy kb fél literes palack mérete belefér nekem, esetleg picit nagyobb. Ugye az a legjobb távcső, ami nálad van, amit a nagy méret miatt nem viszel, csak pénzkidobás, viszont ha van egy pici, ami nem nagyít akkorát, akkor szintén nem ér nekem sokat.
    De azt hiszem, hogy körülnézek helyben, hátha ki tudok próbálni egy-két darabot, aminek ismerem a tényleges nagyítását, aztán okosabb leszek. :)

    Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Új hozzászólás Aktív témák