Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Raynes #37 üzenetére

    Nincs itt semmiféle hype. Láthatod, hogy ebben a topicban is majd egy év eltelik és szinte hozzá sem szólnak. Vagy nem tudnak róla az emberek, vagy nem értenek hozzá, vagy nem is érdekli őket. Közömbösek lettek az adataik védelmére. Azért elég sok minden pozitívum van a Tails mellett. Szerintem nem akar több lenni, mint ami valójában. Egy relatíve jól összerakott disztró.

    És ami miatt sokan szeretik:

    -Live, kilépek törlődik minden, semminek nem lesz nyoma a legközelebbi belépésemkor. Natív disztró alatt is meg lehet tenni, de az sokkal nagyobb macera, mint a shutdown. :D.
    -Automatikus MAC adress minden indulásnál. Ezt is meg lehet lépni linux alatt, lehet automatizálni, de...

    Itt minden, egy helyen, összekészítve, erre kihegyezve készen, up to date itt van. Ha nem akarsz vacakolni, csak felrakod egy pen-re és boot. Én itthon egyáltalán nem használom, de ha külföldön vagyok és mondjuk egy hotspotról netezek, akkor mindig Tailson keresztül. Ha végeztem, csak zsebre rakom és ennyi. 3.0-s penről nagyon szépen muzsikál. ;)
    Persze, tudom. Ízlések és pofonok. Nekem fekszik. Talán azért is jobban, mert én eleve jobban hajlok a Debian alapú disztrók felé. Talán a fent említettek miatt is. Nincs macera. Bedugom és használom, aztán elfelejtem. És elfelejtődik minden vele együtt. A tetves chrome-ban alapértelmezésben azt sem lehet kikapcsolni, hogy kilépéskor töröljön mindent. Ennél még az IE is sokkal jobb. Na de ez már flame..:).

Új hozzászólás Aktív témák