Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aswmaster

    tag

    Sziasztok,

    Szeretném a segítségetek kérni az alábbi témában, mert átbújtam már az egész fórumot, de nem találtam rá megoldást.

    Nemrégiben kaptam egy Speedport Entry 2i routert és szeretnék egy portot nyitni (port forwarding), de sehogy sem tudom beállítani, h működjön. A variát az jelenti nálam, hogy nem közvetlenül erről megy a net, hanem van egy TP-Link routerem, ami közvetlenül be van dugva ebbe a telekomos csodába és ezzel osztom a netet. A TP-Linken be van állítva a forward korrektül, de nem tudom, hogy mit írjak a telekomos eszközbe, hogy működjön a dolog. Megtaláltam benne, hogy hol lehet állítani a port forwardingot, csak nem tudom, h mit írjak bele. Ha vki tudja, hogyan kell kitölteni, segítsen legyen szíves!

    Aktuális beállítások a TP-Link routeren:

    Speedport:

    Sztem ezt kéne beállítani, de nem tudom, hogyan:

    "A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

  • aswmaster

    tag

    válasz Intruder2k5 #74903 üzenetére

    Köszi a választ, bencze-nek és lócitrom-nak is!

    azt a verziót korábban is próbáltam, hogy a router WAN IP-jét írtam be a Speedport forwarding-nál a LAN helyére, csak először nem működött (nem értettem, hogy miért, mert szüleimnél is így csináltam meg a UPC-s modemmel is és ott simán működött):

    De ráment egy napom, mire rájöttem, hogy a routerben disable-re raktam a forwarding-ot :)
    Ilyen ez, amikor már nem látom a fától az erdőt a nagy hibakeresésben, bekapcsoltam, már jó is :D

    "A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

Új hozzászólás Aktív témák