Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19482368

    törölt tag

    válasz Starchm #97480 üzenetére

    Ismerősi körből hallva az a huawei-es ont felhasználó barátabb és használhatóbb mint ez a sagem csoda amit adnak.
    Ezzel nem értek egyet. A huawei sajna elég sok sebből vérzik. Pl nincs benne normális tűzfal, ami a sagem-ben van, és több minden beállítható, a sagem van 5ghz wifi, plusz 2,5-5ghz vendég wifi bekapcsolható igény esetén. Szerintem több szempontból is jobb a sagem, még akkor is, ha időnként fura dolgokat lehet rajta tapasztalni. Ami lehet bug, vagy bármi más. Amit igazán bele tehettek volna, hogy pl be lehessen állítani egy dedikált eszközt, hogy csak azon lehessen a gui felületet elérni. Szóval az irány nem rossz, csak még mindig picit finomítani kellene rajta.

    Annyira korlátozottnak és lassúnak érzem a müködését
    Hát ha valami az pont a huawei amiben korlátozott beállítási lehetőségek vannak. Minden téren. Nekem volt huawei hg8245h és örülök hogy le adtam. ha benne hagytam a pppoe kapcsolatot akkor időnként melegedet, ha kivettem akkor old meg magad. 10-éve még csak csak elment. De napjainkra .... Még a most osztogatott sagem-nek is lenne hova fejlődnie.

Új hozzászólás Aktív témák