Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz DJ. Ru$y #91179 üzenetére

    "Azért lehet ott 4 eres kábel, mert egy időben azt húztak be,"

    Értem, akkor esélyes, hogy 4 eres, és azzal lehet boonding... vagy, behúznak egy utp-t helyette a házig. Tehát akár kivitelezhető is, kevés macerával.

    Ergo, akkor lehet az első ügyfélszolgátalisnak is igaza, a 4 érrel/blondiggal, meg a másodiknak is, mert sem szerelő sem képes ruterem nincs.

    Ergo mindenképp javasolt lenne elérni, hogy vki kijöjjön így vagy úgy és helyszínen mérje fel, mint ahogy azt én szeretném, ne íróasztal mellől.

    "A második telefon előfizetéshez kellett esetleg még 2 ér, de azt írod az teljesen másik kábel is megy."
    Valószínüleg igen, eleve több évtized van a kettő között. Meg több jön be.

    "Ha az oszlopról bejövő kábel minimum 4 eres,"
    thx, akkor ha így van kivitelezhető. Igen tudom nem mindig írom valószínüleg jól, de értitek mire gondolok.

    A bonding-ot nem is akarok én létesíteni, csak a kábelnek akarok utána nézni, milyen hány eres stb. Ennyit még meg tudok tenni. :)

    Utána max zargatom őket, amíg rá nem szánják magukat, kijönni a helyszínre...
    De akkor legalább esélyes, hogy ez a feltétel adott, és ők is nyugtázzák, esetleg elkezdenek intézkedni.

    Ilyesmit nem csinálok, viszont van ismerős aki villannyal foglalkozik, és pont tőle hallottam a napokban, hogy konkrétan a T az egyik ügyfelének azt mondta "oldja meg maga a kábelezést utána jönnek", na már most akkor az ő cége csinálta a kábelezést, amit a T-nek kellene normál esetben...

    De nem szándékozok erre megkérni senkit.

    A nagy kérdés itt a HA...

    Amúgy én úgy látom, egyre inkább, hogy a T marketing céllal emelt sebességet, gyorsan. De a vállalásait teljesíteni nem tudja... vagy nem akarja.

    A legegyszerűbb az lenne, ha behúznának még egy légkábelt, de gondolom az drága, meg egyéb... optikát meg nem hiszem, hogy egy hamar látnánk erre felé...

    Igazából az a véleményem, hogy akkor kellene nekik új csomagokat elérhetővé tenni, ha technikailag is tudják garantálni a feltételeket, vagy van rá mi hamarabbi fejlesztési terv.

    Mert az, pl hogy van papíron 100, de a valóságban mondjuk fejlesztést nem is terveznek... az igen durva lenne...

    Akkor nem kell élesíteni a csomagot.

    Ja ja ilyen kötöttek most unokatestvéreméknél, szét bontották a kábelt vagy vmit, hogy külön legyen a net és a telefon. 2 - 2 érre... de náluk nincs bonding... mert csak 50-es netet kaptak, ami az új alap csomag lett...

    értem.

Új hozzászólás Aktív témák