Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zer0filler

    csendes tag

    válasz Rent #75435 üzenetére

    Tőled kérdezném meg mindenkitől.
    Melyik futárcég hozza a routert?
    Csak mert volt egy érdekes esetem.
    Most pénteken vagy szombaton már nem is tudom. De két nap zajlott le egymás után a dolog.
    Egyszer valaki 5:40 kor hajnalban csörgette a vonalas telefont 30-as számról.
    3057285** volt a szám.
    Aztán másnap leparkolt egy csont fekete tranzit előttünk.
    Kiugrott belőle egy faszi, odament a kapuhoz és csöngetett egy rövidet.
    Mire felocsúdtam és kimentem volna, szépen már vissza is ment a kocsihoz és elhúzott.
    Aztán úgy eszembe jutott, hogy a T-ben se azt nem mondta a srác, hogy mobilon, vagy vonalason hív-e a futár az előtt, hogy jön, és azt sem, hogy egyáltalán melyik futárcég kézbesíti.
    Ja és a postaládában nem volt hagyva semmi nemű értesítő, hogy esetlegesen a futár voltam.
    Csak kettő gyors csatorna cserélés olcsón átbszós szórólap volt.
    A tel szám meg valami vidéki kis cég volt vagy templom. Szóval nem tudtam hova tenni a dolgot.
    A T pontban rángatta a fejét a srác amikor kérdeztem, hogy nem-e lehetne náluk átvenni majd a routert, mert sokat melózok. Azt mondta, hogy külsős cég intézi a kiszállításokat. Nekik semmi közük nincs hozzá.
    Minden esetre a gigás net jó. Igaz sokat ingadozik. Valamikor 900 valamikor csak 6-7száz. Valamikor kiakad tőle a speedtest.net. Sokszor már arra gondolok, hogy az alaplapi integrált gigás hálókari nem bírja a tényleges terhelést. Azok után, hogy a BT-vel (ami szintúgy alaplapi integrált összeugrott), háát bármit elképzelek.

    Akinek nem inge, ne vegye magára.

Új hozzászólás Aktív témák