Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz DJ. Ru$y #56332 üzenetére

    Én nem véletlen tettem a hűségidőm helytelen feltüntetésére, amit 2014. december 15-én tettem be. Tehát időben szóltam nekik. Erre ők 2 hónappal később reagáltak. Persze január 15-e után szinte minden nap bementem hozzájuk, de nem tudtam felbo9ntani a szerződésem, mert a rendszerük szerint a hűségidőm 2015. december és 2016. január. Na ilyenkor mit csináljak?

    A jogtalanul kiszámlázott tételt nem vagyok hajlandó befizetni. Sőt ez egy olyan szolgáltatás, amit igénybe se tudtan venni eszközök nélkül. Mert az folt a szerződésbontás feltétele, hogy az eszközökkel együtt megnej be, mert csak akkor szűnik meg a hűségidőm.

    Tehát egy levélben Ők elismerték, hogy hibáztak, de én meg nyeljem le a +7 napos kiszámlázott összeget?

    És gondolom, hogy ilyen hasonló ügye nem csak nekem van Magyarországon, csak szerintem sokan inkább hagyják az egészet a fenébe, mert ennek az utánajárása sok idő.

    De azt gondoltam, hogy átutalom nekik a 3napos összeget, a többit meg nem fizetetem ki.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák