Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz TeeJay #132552 üzenetére

    "Szerencsére fogtok majd látni a következő hónapokban pár olyan mérést amire savanyú lesz a szőlő "

    Kétlem, hogy savanyú lenne... most váltottam pár hónapja 45-50-ről (papíron 10-as net volt) 1 gbit-re. Ez teljesen jó, sőt sok is, sokszor. egyáltalán nem hiányzik nagyobb... felőlem 100 gbit-el is kijöhet vki :)

    "#132551) rdi"

    ha csak egy vezetékes szolgáltatásod van és vagy nincs mobilod, akkor nem biztos, hogy jobban jársz a váltással, de nézd meg milyen alternatívák, szolgáltatok, árak vannak nálad :)

    pl lehet a telekom hálózaton voda is szolgáltat, vagy más hasonlítsd össze.

    "(#132554) TeeJay"

    1000/300 3100forint

    Neked/ diginél, de nem mindenki van így ezzel, én annak is örülök, hogy 5-6 ezer lesz a net, 7200+-ról. És vagy 50x es feltöltés növekedés minimum.

    Nyilván aki digis, és elérhető lesz neki, annak a feltöltés miatt, ha érdekli megérheti a 2,5-ös net, akár akkro is, ha nem tudja teljesen kihasználni... vagy vesz rá eszközt...

    DE telekom 1000/1000 ként nagyon nem érint itt senki a topicban...

    "pedig friss FTTH hálózat miatt még belépési kedvezmény"
    Nálunk is friss a hálózat, és nincs kedvezmény.

    Nálunk a konkurencia drágább mint a telekom, és még nincs ilyen netje, de ha lenne akkor is drágább lenne.

    Most csökken az 1000 net ára vagy egy ezressel, a kisebbek meg drágultak vmennyivel (igaz, majdnem dupla annyi lett az új csomag sebesség, így nőzőpont kérdése a "drágulás")

    "és ott is lehet majd fentebb lépni."
    Én részemről felejtős... a 2000/1000 is... nem hogy a többi... de akinek kell lépkedjen nyugodtan :)

    [ Szerkesztve ]

  • Dragon3000

    veterán

    válasz TeeJay #132552 üzenetére

    Szerencsére fogtok majd látni a következő hónapokban pár olyan mérést amire savanyú lesz a szőlő de majd akkor is sírj mikor jövőre vagy utána a Telekom is kijön 10GPON-al és ott is lesz lehetőség ilyen sebességre.

    Akit nem érdekel, mert megfelel a jelenlegi sebessége annak nem lesz, meg másoknak sem hiszem. Ezekkel a kijelentésekkel csak trollkodni akarsz, mert ennyi erővel nézhetnénk azt is, hogy a telekom mióta is ad 1/1, illetve 2/1 netet? Nekem is digi van és örültem volna, ha náluk is lett volna gyorsabb feltöltés, mint 300Mbps, de hát ez van, nem volt rá lehetőség. Ha a telekom is emeli a sebességeket, illetve csökken majd a jelenlegiek ára, akkor a felhasználók örülni fognak, a többsége annak, hogy olcsóbb lesz a nete és nem azért, mert mehet feljebb, ha van hozzá hardvere.

  • DonDragonka

    őstag

    válasz TeeJay #132552 üzenetére

    Azzal sajnos nem tudok mit kezdeni egysíkú és buta fejemmel, hogy nem figyelsz arra amit írok...
    A kérdést így tettem fel: mire mindent kicserélek itthon, switch(4db) +AP(6db, csak ez a tétel kb 1M) és tucatnyi 10gbps-tudó hálókártya és vagy usb adapter(Notiba) hogy minden is ki tudja használni a kimaxolt lehetőségeket...
    Minden. Nem egy xaros PC...
    Had idézzek tőled egy kulcs mondatot
    1 gépre vehetsz 90ezer körül van 5portos 10gbit TP-link sima plug&play switch aminek mind az 5portja 10gigás
    És akkor egy kis hatásszünet... Igen... 90e(!!!!) egy buta, primitív hálózati eszközért. Ez nem egy gamer router, csak egy sima switch... Amit ma 5e jó magyar pénzért veszel az adott gyártótól ha csak gigabites. Érted? 10x gyorsabb 20x drágább. Megérkeztünk, ezzel van bajom, főleg hogy a "minek" válasz elég üres, azt leszámítva, hogy talán az eszközeim net elérése akadásmentes lenne, bár jegyzem meg halkan, a jelenlegi 2Gbps sebesség mellet sincs ilyen jellegű gondom. És akkor most jöhetnek a "de minden váltásnál drága volt az új eszköz hozzá" típusú hozzászólások... Lehet, de nem 20x a semmiért ;)
    Eskü off a téma részemről.

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák