Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #46824192

    törölt tag

    válasz sziszi-fuszi #129434 üzenetére

    Nincs itt semmi gond, hidd el én mindenkit kávéval és üdítővel várok. Nyilván kezdhetem úgy ,hogy leválasztom a saját eszközeim, de miért is tenném ezt ,ha egyszer én a tesztet elvégeztem és ezekben nem találtam hibát??!
    Innentől kezdve én azt állítom ,hogy a hiba nem nálam van.
    (Ne feledjük ,hogy ez mint kiderült így is volt) Ha a szerelő szerint ennek pont a fordítottja áll fent , akkor valassza le és mindenki foglalkozzon a saját eszközeivel.
    Mellesleg a levalasztás sem feltétlenül megoldható részemről , mert egyik szerelő sem dugta még vissza (nem , nem is kell) viszont ha ki van húzva , akkor a gyerekeimnek nincs mese nézés még haza nem érek. Így nekem jobb ha bedugva marad.

    Ha pedig úgy érzed, hogy jobban tudod nála, akkor el kell neki mondani és el kell küldeni, hogy majd te megoldod a gondot.

    Légyszi, ne gyere olyannal ami saját magadnak is ellentmond, hiszen épp Te mondtad (teljesen jogosan) ,hogy az átadási pontig a telekomé. Magyarul ha akarnám sem lehetne lehetőségem megoldani.

    Egyébként pedig egyszerű a történet , ugyanis ahol nem madzagot kell húzni, oda nem madzaghúzó embert küldök ki. Nekem a logika alapvetően azt diktálja ,hogy ha megérkeznék valahová szerelni/szakadozó netet javítani ,első dolgom levalasztani minden nem telekom eszközt és a saját dolgomra koncentrálni. De sajnos ez nem így történt , és hozzáteszem Roland-87 kamera sztorija is megér egy külön misét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák