Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz DJ. Ru$y #109162 üzenetére

    Bocsi,de tévedésben vagy... a garantált sebesség azt jelenti, hogy azt minden körülmények között ép hálózaton biztosítania kell kötelezően a szolgáltatónak! Amíg garantált sebessége megvan, a szolgáltató semmire nem kötelezhető kapcsolat minőségével szemben. Azért ilyen kevés a vdsl által garantált sebesség, mert az egész réz hálózat már egy hulladék. Járj csak utána, én már vagy 100 alkalommal harcoltam ez miatt anno a telekommal is, meg a digivel is.

    kezdetben a diginél azért tettem panaszt mert a 100/100as net nem jött csak 40-50/20-25tel... mindig az volt a válasz, hogy ha a garánt sebességnél több, akkor nem lehet panaszt tenni, ugyan ez volt többször a telekomnál is. anno a régi albérletbe be lett köttetve a 30as net, meg lett emeltetve 50esre, de csak 20-25tel jött, a telekom ugyan úgy mosta kezeit, amíg a garantált sebesség megvan, panasznak helye nincs. Optikánál persze nincs ilyen probléma, mert ott szinte a csillagos ég a határ, meg a garantált sebesség is jóval nagyobb.

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz DJ. Ru$y #109162 üzenetére

    Megpróbáltam a lehetlent, felhívtam az ÜFSZt, azt a választ kaptam, hogy a profilon nem történt változtatás, a sebesség csökkentés azért következett be, mert további rákapcsolás történt a főelosztóra és ez okból kifolyólag csökkent a sebesség mert a vonal ennyit bír. Tehát megint ugyan ott vagyok ahol a part szakad, mondhatni, hogy az előfizetésen garantált sebességem meg van, ezen túlmenően a kínált sebesség is, tehát "a pofa lapos" panasz ügyben

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • greyslay

    aktív tag

    válasz DJ. Ru$y #109162 üzenetére

    Most időközben az tűnt fel hogy a speedtest.net -re ha felmegyek ezeket a szervereket dobja be automatikusan (zömével szlovák).
    Továbbá ellenőriztem az ip címem amit pedig Miskolc irányába jelez ami tőlem (Tiszakécskétől) 180 km -re van. (ennek tudom semmi jelentősége nincs) de én még is azt gondolom hogy ez lehet a hiba forrása, tekintettel arra, hogy régebben mindig magyar szervereket dobott be a speedtest is, meg biztosan nem véletlen egybeesés. A routeren semmit nem állítottam, géphez kábellel vagyok kapcsolódva, a gép nem rég lett újratelepítve, illetve wifin keresztül is van gond ha nem megy a gép akkor is. Már mindent kipróbáltam, de olyan mintha valamiféle VPN lenne beállítva.

    "embertelen ember munka"

Új hozzászólás Aktív témák