Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovaccss

    tag

    válasz jzsolt11 #101577 üzenetére

    Felhívtam a 1414-et, az 1. 3 hónapra az 5175 van a rendszerben. Remélem jól számolnak majd, mert a feb. részben ilyen, részben olyan hónap most nálam, nem tudom ellenőrizni hogy jól számolták-e az új hűség napjától a díjat.

    Még 1 furcsaság van. A múlt heti hűségkötés 2 pdf-jében az új fizetendő havidíj nincs benne. Miért nincs? Eddig mindig benne volt mindegyikben. A teljes árak, a kedvezmények, minden benne van, csak a lényeg nincs. Csak 1 fél oldalas nyomtatott papírt kaptam, ami csak ajánlat, de nem sokat ér, mert az 1. 3 hónap díját rosszul mutatja.

    101569: A speciális kedvezményt nem vehetik el akkor sem, ha nem kötök hűséget, csak határozatlan idejűt, mert a konkurens másik szolgáltató miatt adja a Telekom a speciális kedvezményt. Ha határozatlant kötöttem volna, akkor csak az 1. 3 hónap alacsonyabb díj nem lenne, hanem itt is teljes díjat kéne fizetnem. Az új törvény szerint nem lehet magasabb a határozatlan idejű havidíj, mint a hűséges.

    [ Szerkesztve ]

  • KamuMazsola

    őstag

    válasz jzsolt11 #101577 üzenetére

    Nekem szintén tévé és magenta 1, 500-as net, alap telefon és családi IPTV csomag (a középső csomag). Ez két év hűséggel. Még nem kaptam teljes havi számlát, csak az ajánlat van a kezemben amin még van valami számolás tollal, de köszönőviszonyban sincs az oldalon látható árakkal. Hiénakedvezmény van nálam is. Kb 7000 az otthoni szolgáltatások, valami 2790 a mobilnet 12 GB/hó és olyan 4500 a tévé részlete 22 hónapra. A 170 ezres tévét a végén 108 ezerért kaptam meg. Te is ilyen jelentős kedvezményt kaptál a tévére? Nálunk koax van, helyileg Gyál.

    Üdv.: KamuMazsola

Új hozzászólás Aktív témák