Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Dundy: sztem ezt nem is lehet összehozni. T-Mobile nem oszt aktív kívülről is látszó dinamikus IPt csatlakozáskor. Kifelé mindenki egy közös IP cím alatt látszik (fejből nem tudom, de a www.whatismyip.com -on meg tudod nézni). Az aktív DC-zés alapfeltétele hogy valahogyan kívülről legyen legalább egy elérhető port a gépeden, ehhez pedig vagy aktív IP kell, vagy pedig portátirányítás a szolgáltató részéről. Tippre szerintem ilyennel nem foglalkozik a T-Mobile, bár ha megkérdeznéd és mégis lehetne akkor oszd meg velünk.

    1010: javaslom nézd át ezt a pdf-et [link], bár ha T-nél vetted a mobilod valószínűleg már beállították ezeket, maximum a megfelelő apn-es profilt kell aktiválnod (Samsung-om még sosem volt, de ez minden mobilon hasonlóképpen működik). Ha minden igaz Net50 esetén is az internet apn-es profilt kell aktívvá tenni. Gép esetén ha a telefonod összekötés (USB, Bluetooth) után látszik modemként akkor csinálnod kell egy tárcsázós kapcsolatot rá Windows-ban, és kell egy spéci hívószám amely a GPRS/EDGE kapcsolat létesítéséhez kell. Ezt megintcsak nem tudom a fent írt indok miatt, de lehet a linkelt pdf-ben ez is le van írva. :U

    Más: nem tudja valaki hogy a Huawei E220-as T-Mobile-os modemet lehet-e a Huawei oldalán lévő firmware-t is tartalmazó driver-rel frissíteni vagy a T-nek van külön driveres oldala erre? :F Kicsit idegesítő hogy tesóm gépe jó perccel lassabban indul ha a modem rá van dugva a gépre és állítólag ezen valamelyik újabb firmware javít.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák