Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Csaba29

    csendes tag

    válasz wwhy #2861 üzenetére

    Teljesen igazad van. Én is most májusban vettem észre, hogy kiszámlázzák a köcsögök a prémium opciót. Ez a prémium opció február 1-én került bevezetésre, én január 24 kötöttem a szerződést. Szerencsére megvannak az akkori szórólapjaim meg az első szerződésem amin ez az opció sem megrendelve sem feltüntetve nincs. Sajnos az első szerződésem megszüntették, mondván a rendszer hibázott, majd kiküldtek egy új szerződést amit telefonon kötöttem meg egy ügyintézővel (elmondása alapján ugyanazokkal a feltételekkel), amin már február 2. a megkötés dátuma. Úgyhogy most megy a levelezgetés meg a panasz hogy kinek van igaza.
    Ekkora egy KÖCSÖG céget még nem hordott a föld a hátán. Sunyi kis kétszínű egy társaság, akik az anyukat is eladnák Prémium opcióban 2 forintért.
    Előre mondom a T-HOME-os bérencnek, nem kell hogy megmagyarázza a dolgokat, mert több száz ember (itt és más forumokon és blogon) nem tévedhet.
    Majd jóváírják az összeget és megmagyarázzák hogy egyedi eset és elnézést kérnek. Aztán a többinél meg aki nem vette még észre meg minden megy tovább.

Aktív témák