Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz toto0569 #6487 üzenetére

    :R Sokat kattintottam és lett egy elég jó köztük. :)

    (#6490) bododani: :R Végre valakinek az is tetszik. Bevallom a két fotóm közül azt tartom inkább érdekesebbnek. Az ablak lyukas részét beklónoztam, ott tiszta fekete volt. Eddig ilyet még nem csináltam Egy másik beállás felől beláttam a lépcsőházba és azt klónoztam a másik fotóra. :) Kb összejött, szerencsém volt. Próbáltam úgy vágni és készíteni, hogy elsőre azért ne egy Budapesti belvárosi belső udvar lépcsőháza ugorjon be, ha lehet, csak másodikra. :D Egy igazi vidéki palota kúszó levéllel benőtt falrésze. Persze az ablakon nem egy királyné kukucskál ki. :)

    Van hogy a légy vagy más rovar magával van elfoglalva, lassan közelítek, sokat lövök így van miből válogatni, szóval kitartással. Objektív lencsével nincs látható háttér csak szín és ez benne a szép időnként. Ez egy "fa" villanyoszlop oldalán készült, háttérben a zöld mezővel.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák