Hirdetés

Aktív témák

  • válasz MunezXBK #45497 üzenetére

    Mentem a berényin amikor utolértem egy VW Polot. Ő kb 35-40-el döcögött. Beálltam mögé. Kiértünk Fehérvárról Csala felé ott kicsit rátaposott úgy 80-ig. Aztán így ment végig Csalán 80-al ahol 60 a korlát. Én lelassította, ott mindig így teszek. Utána persze 90-100-al hamar utolértem és mivel 70-80 között vergődött hát megelőztem. Erre az idióta vérszemet kapott hogy mi az hogy ennél a poroszkálásnál előzik. Rálépett és jött utána én meg láttam tükörben hogy ez direkt csinálja. Kicsit daléptem neki de nem nagyon. Jött velem sőt kb 120-nál meg is előzött. Na itt már tudtam hogy ez direkt menőzik a mellette ülő csajnak vagy csak engem kar szívatni. A kettős síneknél Pátka után ment rendes tempóval alig lassítva én meg ott mindig óvatosan megyek át, így tettem most is. 2-esben átevickéltem aztán dombnak toltam egy padlót úgy 8200-ig forgatva a gépet. Kicsit hamar beértem. Ezt látva a csávó odalépett. Itt gondoltam magamban hagyom had menjen és nem tökölök.Na ja de akis b*za direk(!!!) lelassított megint 80-ra. Na bepöccentem toltam egy vissza 3 padlót majdnem tiltásig aztán otthagytam a talicskáját mint a sz*rt. Még a tükörbőlis hamar eltűnt. Mondjuk itt kivételesen nem 100-ra gyorsultam. :B

    Most őszintén hogy lehet valaki ekkora köcsög? Menőzni akart a nőjének? Eléggé visszafelé sült el. Legalább olyan autóvaltete volna amivel lehet. Esküszöm ha megállt volna nem hagyom szó nélkül és tuti leosztom... :(((

    Més que un club!

Aktív témák