Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stol

    addikt

    Én egy pozitív dolgot írnék most le. Hogy érezzük, ajándékot/szeretetet/megköszönést SOHA DE SOHA nem a diplomás, lóvés emberektől kapunk!

    Adott a történet, hogy van "egy" fogyatékos pár akik már régóta jártak hozzánk érdeklődni gép vásárlásról. Szerencsétlenek tényleg pénztelenek, rokkant nyugdíjból élnek már 30évesen. És már az is fura, hogy 2 fogyatékos pár össze melegszik és együtt tudnak élni relative békességben és boldogságban.
    Már jó 1,5éve jártak érdeklődni alkatrészek felől, apróbb dolgokat mindig vettek nálunk.
    Eljő a pillanat, hogy kevés nyugdíjukból összekuporgatott kis pénzükből vegyenek hát egy komplett új pc-t.
    Összeállítottuk nekik az adott keretből a lehető legjobb konfigot, elszállítás megbeszélve ők el, én nekileselkedek a szerelésnek.
    Gép össze, install, ügyfél vissza, kifizet, gép elvisz.
    A kevés nyugdíjukból összekuporgatott kis pénzükből még 500HUF borravalóra is futotta megköszönvén a gyors kivitelezést!
    Maga ez már egy szívbemarkoló dolog volt részükről.

    A dolog nem zárult le, ugyanis másnap hozzák vissza a gépet, hogy probléma van.
    Bele szerettek volna rakni egy TV-tunert.
    Útban volt a S-ATA csati és le akarta húzni, csak mivel ez a gigabyte bepattanós kábel volt, nem jött le, ill. lejött, de az aljzattal együtt.
    Hibáját elismerte és tisztában volt, hogy a hiba nem garanciális és avval is, hogy a lap már nem garanciális többé.
    Átvettük a gépet szervizbe, majd 1órás munkával kiforrasztottam a s-ata csati maradványát, majd egy szar lapról lebontottat beforrasztottam.
    Normális szerviz háttér miatt a dolog egész gyáriasan nézett ki, azt leszámítva, hogy nem olyan színű csatit kapott a lap.
    Még a beforrasztott csati is működött rendesen :)

    Eljöttek a gépért, mi nem fogadtunk el semmi pénzbeli jutalmat a gép javításáért.
    Ne azon a szerencsétlenen gazdagodjak már meg....
    Nagy hálálkodás közepet elmentek.

    MÁSNAP

    Bejött egyedül és kérdezte, beszélhetnénk-e. Mondom igen és erre kezembe nyomott egy doboz sört :DDD
    Gyerekek! Ez a doboz 150HUF-os sör jobban esett számomra akkor és ott, mint a Demand évzáró ajándék JD Whisky-je :B
    Szerencsétlen pénztelen ember képes volt bebuszozni 40km-ről CSAK AZÉRT, hogy köszönete jeléül kezembe nyomjon egy sört.

    Nem kell ahhoz épp testben épp lélek, hogy valaki őszintén és tiszta szívből cselekedjen és megköszönje azt, amivel megajándékozták.

    Remélem, ti is összefuttok munkátok során ilyen kedves vásárlókkal.

    És ne nézzük le a testi és vagy szellemi fogyatékosokat, mert ŐK nem tehetnek róla!

Új hozzászólás Aktív témák