Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexter68

    addikt

    Nekem, amíg csak 2 gyerekem volt, egy WagonR+-szal nyomtuk. Eleinte idegenkedtem tőle, nem látszik rajta, hogy milyen jó. A dizájnereket nem engedték túl közel... :D
    Elfértünk benne, kényelmesen be tudtam szállni, pedig nem vagyok egy kisdarab (186 cm magas vagyok és 120 kiló). Elég ritkán kellett a tetejére pakolni. Egy hátránya van, hogy ''kiskocka'', és könnyen oldalba kapja a szél. 100-zal óvatosan kell kanyarodni. Ettől függetlenül nagyon szerettem (-tük). Városban pl. zseniális. Kis körön, szinte fordul, mindenhova befér... Fogyasztása (vegyes terepen, klímával) 6,5 körül volt.

    Ehhez képest az Ignis (próbáltam azt is, a szüleimé) eggyel ''autóbb'' formájú, stabilabban fexik az úton. A csomagtartója annyival kellemetlenebb, hogy ha előrehajtod az üléseket, akkor nem sima az alja. Nekem tetszett.

    Vadiúj autót mondjuk soha nem vennék, mert annyit ilyen rövid idő alatt semmi nem veszít az értékéből és tapasztalataim szerint az ún. garancia sem ér annyit, hogy megérje.
    1-2 éveset viszonylag kevés km-rel. Erre utaznék.

    [Szerkesztve]

    Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

Új hozzászólás Aktív témák