Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz Scholes9 #54177 üzenetére

    szemelyszerint az egyik legrosszabb vasarlasom, barcsak lett volna family share es haver fiokjabol letoltam volna. sajnos nem hozza a regi hangulatat, scriptelt, kiszamithato a tortenet, amely a jatek 50%-at tartalmazza, folyamatosan azt vartam hogy vege legyen a videonak es lojjek. bementem egy szobaba video, nyitom az ajto de mar megint video - ja es video utan mar az alap bena fegyverrel vagyok mert ugye a jol megirt script. boss fight is meg sok resz olyan, ha nem azt csinalod amit akkor jon a video hogy meghaltal. vegigtoltam, de csak kinbol. achik: vidd vegig az elso fejezetet szintu kategoriak az online resz meg sztem kuka, kb tombraider szintu benasag, hogy megvegye az is aki csak a multiert vesz jatekot.

    ettolfuggetlen van ismeros aki elevzte es tobbszor vegigtolta, ez csak az en tapasztalatom.

    http://jateknaplo.blog.hu

  • csaba951

    veterán

    válasz Scholes9 #54177 üzenetére

    Sokat elárul az, hogy a legjobb élményem az volt, amikor a végigjátszás után kb. 30 másodperccel töröltem a játékot, és visszakaptam kb. 30 GB szabad helyet! Need for Speed: The Run is rossz játék volt, de ott végigjátszás után még 30 percig próbálgattam a játékmódokat. Na, MP3-nak nem adtam meg ezt az esélyt! :D

    MP3-ban eljutsz egy ajtóhoz. Kezedben mondjuk 2 db UZI teli tárakkal. Ajtó. Na, itt egy átugorhatatlan videó jön. Utána amikor visszakapod az irányítást, 1 db Magnum (baromi lassú fegyver) van a kezedben. 5 ellenfelet kell likvidálnod, azonnal. Fejenként 2 db golyót igényelnek. Na, szóval a játék végig ilyen jelenetekkel van tele. Forgatókönyvíró gyakorlatilag nem volt, több helyen is ellentmond saját magának a történet.

  • #57919488

    törölt tag

    válasz Scholes9 #54177 üzenetére

    Kicsit nagyon le lett huzva szegeny Max :DDD
    Azert vannak benne jo dolgok is leginkabb ha turelmesek vagyunk (a videok miatt) akkor azert van egy jo :F hangulata a jateknak.
    Lehet nem egy nagy durranas a regi reszekhez kepest de ha meg azt nezzuk, hogy milyen jatekok jottek ki az elmult par evben akkor azokhoz kepest meg azert jo.
    Spoiler:
    Mar a legelso pillanattol kezdve Max egy lecsuszott pias aki megtorten eli az eletet es nem tud talpra allni. Ha valaki kicsit bele tudja elni magat a jatekba akkor nagyon atjon ez a negativ hangulat ami egeszen erdekesse teszi a jatekot ebbe az iranyba.
    Vergodik, megallas nelkul piazik, szamitanak ra de hulla reszeg az ember aminek kovetkezmenyi is lesznek amivel megint egyutt kell elnie stb. :B

    Lehet 1-2 dolog nem igy volt de annyira nem is tisztak az emlekeim mert a jatek hangulata annyira elkapott, hogy nalam is lecsuszott kozben neha 1-2 feles :)
    Mad Men c. sorozatnal is akkora feeling van, hogy megallas nelkul lehet szivni azt a k*rva cigit mert viszi magaval az embert :DDD :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák