Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djculture

    félisten

    válasz BomiBoogie #41445 üzenetére

    Én megvettem dobozosba karácsonykor 3000-ért volt a tescoba... Igaz csak rockstar rendszerébe regelhető de cserébe nem kell kínlódni a letöltés/ kiírásával.

    [ Szerkesztve ]

  • #41133696

    törölt tag

    válasz BomiBoogie #41445 üzenetére

    Hát én szeretem ha egy játékban minden téren - így adatmennyiségben is - van bőven tartalom :) Az 500-600 MB-os 11 €-s COD DLC-ket pl nem szeretem.

    Battlefieldnél más jobban örül a lelkem, mert ott egy dlc egy fél vagy három negyed DVD.

    Egyébként is szeretem kihasználni az Internet előfizetésemet. Ráadásul még DVD-re nem is archiváltam le, csak merevlemezre, mert ha véletlen a telepített játék alatti rendszer megborulna - szerintem ez sem ment a steam felhőbe, jó Rockstar-os szokás szerint - akkor legalább ne kelljen megint a papíron 20-as ADSL-el - ami 14-nek is jó stabilan - letölteni, mert az alap volt majdnem 5 óra, plusz még a Pass-os DLC gyűjtemény majdnem 1 óra.

    A képről szerintem messziről látszik melyik nap volt az MP3 vásárlás napja :D

    A másik meg az, ha egy játéknak nincs multija, pl Alan Wake a Spinoff résszel együtt, vagy Mirror's Edge, azt letöltöm, ha nagyon tetszik és/vagy acsi függő többször végigjátszom, ha nem akkor csak egyszer utána meg megy békehírével.

    Alan Wake's A.N. pl törlésre vár, végigjátszottam - alap azért jobb volt. Majd ha kell a hely, akkor pápá neki :D

    (#41446) lordjancso: Amazonon is Steam-es verziót adtak?

    (#41450) ayo: Nekem bejön, nagyon a Mass Effect 3-on is gondolkoztam ,mert 80 %-os leárazásban volt, de az eggyel meg a kettővel sem igazán volt időm játszani - mind a kettő megvan, és a másodikban kemény 67 perc játékidőt tart számon számomra a Steam :D

    Szóval most az kimaradt.

    Max Payne 3 -nál viszont összes acsihoz, ki kell tolni vagy 3 x - 4x , minden nehézségi fokozaton :)

Új hozzászólás Aktív témák