Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz pilipi #103372 üzenetére

    Apropó drága és egy kis tanulságos sztori másoknak...

    Már fél éve meg akartam venni a The Solus Project nevű játékot, pedig már régebben a wishlistemen volt, de nem volt időm játszani egész télen kb így nem vettem meg sale-kor sem. Alapból (discount időn kívül) nálunk itt UK-ben 15 fontért árulták, így vártam a sale-re, hogy végre megint féláron legyen, ha már karantén és barátai.
    Hát csak nem lett, és a Summer Sale kezdetével se vitték le az árát, viszont bundle-ban a The Ball-lal levitték 13,78 fontra, bár az a játék nem érdekel, de hát akkor megvettem így, mégiscsak olcsóbb kicsit.

    Két nappal később meg csak levitték félárra... :U Mondjuk annyira nem zavar, mert ezen kívül behúztam még vagy 10 másik játékot 60-95%-os akcióban, így vagy 40 fontot spóroltam, de a Solus-szal miért kellett várni még több napot? A steamdb-s árgrafikonon amúgy látszik, hogy pont az az időszak volt a leghosszabb akció nélkül, amikor már meg akartam venni. :DDD

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák