Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    Megjelenés: 2018.05.22.
    Műfaj: Survival Game
    Kiadó: Microsoft Studios
    Fejlesztő: Undead Labs
    Motor: Unreal Engine
    Platformok: Xbox One / Windows 10 (Xbox Play Anywhere)

    Vásárlás: Microsoft Store

    Gépigény:

    Minimum

    Supported OS: Windows 10 x64
    Processor: AMD FX-6300 or Intel i5-2500 @ 2.7GHz
    RAM: 8 GB
    Video Card: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon HD 7870 with 2GB memory
    DirectX: 11
    Hard Drive: 20GB

    Javasolt

    Supported OS: Windows 10 x64
    Processor: AMD FX-8350 or i5 4570 @ 3.2 GHz or better
    RAM: 16GB
    Video Card: NVIDIA GeForce GTX 960 or AMD Radeon R9 380 with 4GB memory or better
    DirectX: 11
    Hard Drive: 20GB

    [ Szerkesztve ]

  • Lifer092

    senior tag

    Mivel sem az első, sem pedig az aktuális második résznek nem találtam konkrét topikot, ahol a játékkal kapcsolatos gondolatokat, tanácsokat lehet egymással megosztani így gondoltam létrehozok egyet. :))

  • Lifer092

    senior tag

    válasz johnbl #3 üzenetére

    Én teljesen új motoros vagyok a játékban. Az első rész totál kimaradt, így fejest ugrottam a "látatlanba". - Tegnap néhány órát már játszottam vele, meg kell hagyni, jó kis játék. Nekem alapból bejön minden ilyen túlélős/gyűjtögetős játék, pláne ha még harcrendszer is helyet kap benne. :) - Valóban nem egy világmegváltó alkotás, de szerintem a műfaj kedvelőinek szerez majd jó pár száz órát, nekem különösen, mivel ahogy említettem az első rész kimaradt, így ez nekem teljesen új.

    Az optimalizálás relatíve valóban jól sikerült, de azért vannak benne kérdőjelek számomra. - Néhány beállítást visszább kellett vennem, az adatlapomon látható konfiggal FHD-ben. Mert ultrán sok helyen számomra érthetetlen okból a fix 60fps -ből hirtelen lett 27. - De patchekkel biztos fognak rajta finomítani, friss megjelenésről van szó. :) Így megtaláltam azt a beállítást amivel még szép, de nincs akadás, sem drop.

    Reméljük még sikerül néhány embert összeszedni a topikba. :))

    [ Szerkesztve ]

  • Lifer092

    senior tag

    Nem nagy tábora van a játéknak sajnos ahogyan elnézem.... - Az az igazság hogy a tegnapi napon jómagam is refundoltam az MS Store-nál, mert noha azt mondtam hogy szeretem az ilyen játékokat, ami így is van. De ez valahogy mégsem jött úgy át, mint amire számítottam. :(

    Egyik az, hogy optimalizálatlan lett nagyon, annak ellenére hogy Unreal Engine -es, ami köztudottan nem egy gépzabáló motor, nagyon jól optimalizált LENNE. Ellenben pl. a CryEngine-el ami kb. akármilyen gépet képes megenni reggelire. Ez esetben nem is lepődtem volna meg ezen, de Unreal esetében kicsit "rosszul érintett". Pláne hogy grafikailag sem egy nagy eresztés a játék, tehát nem tudom igazából mi indokolja azt hogy ennyire optimalizálatlan legyen. - Illetve nagyon sok benne a bug, friss megjelenés, biztos fognak rajta javítani, de úgy éreztem hogy egyáltalán nem ér annyit, amennyiért az MS Store-ban kínálják, így ezért kértem rá refundot, meg a gamebreaking fps droppok miatt is (Ez volt az elsődleges amiért így döntöttem). - Ami csak előjött, akármit állítottam. Valószínűleg ez is egy bug.

    Pár hónap múlva majd, ha már jött hozzá egy jó adag patch, frissítés, akkor a Game Pass keretében visszanézek rá, de így, ebben a formájában nekem sajnos nem jött át.... :U :(

    A topikot meghagyom ennek ellenére, szívesen olvasom ha valakinek van bármi megjegyzése, infója, vagy netán többen lennénk. - Mert később nincs kizárva, ha helyrepofozzák, hogy visszatérek én is. Mert maga a műfaj érdekel, csak a körítés lett gyenge. Pláne húzócímnek.

    [ Szerkesztve ]

  • Lifer092

    senior tag

    válasz batman91 #12 üzenetére

    Nem fog! :)

    Azért is mondtam hogy figyelem a topikot, ha sikerül nekik javítani a játékon akkor visszatérek mert érdekel a műfaj, de ez így sajnos nem jött át, pláne ennyiért. - De Game Pass -al sem, itt alapvetően a játékkal van gond. Számomra a legnagyobb gond az iszonyat fps droppok voltak, pedig a gépem megvan az ajánlottnak, a memóriát kivéve, de nem hinném hogy az okozna bizonyos helyeken 60 ról 30 fps-re droppolást.

    Maga az ötlet jó, a megvalósítás is jó, de még van benne potenciál bőven. Muszáj tartalom update-et kiadni, illetve optimalizációs patcheket ha meg akarják tartani húzó címnek, pláne hogy ez a játék az MS egyik nagy lövése idén.

Új hozzászólás Aktív témák