Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    Nem nagy tábora van a játéknak sajnos ahogyan elnézem.... - Az az igazság hogy a tegnapi napon jómagam is refundoltam az MS Store-nál, mert noha azt mondtam hogy szeretem az ilyen játékokat, ami így is van. De ez valahogy mégsem jött úgy át, mint amire számítottam. :(

    Egyik az, hogy optimalizálatlan lett nagyon, annak ellenére hogy Unreal Engine -es, ami köztudottan nem egy gépzabáló motor, nagyon jól optimalizált LENNE. Ellenben pl. a CryEngine-el ami kb. akármilyen gépet képes megenni reggelire. Ez esetben nem is lepődtem volna meg ezen, de Unreal esetében kicsit "rosszul érintett". Pláne hogy grafikailag sem egy nagy eresztés a játék, tehát nem tudom igazából mi indokolja azt hogy ennyire optimalizálatlan legyen. - Illetve nagyon sok benne a bug, friss megjelenés, biztos fognak rajta javítani, de úgy éreztem hogy egyáltalán nem ér annyit, amennyiért az MS Store-ban kínálják, így ezért kértem rá refundot, meg a gamebreaking fps droppok miatt is (Ez volt az elsődleges amiért így döntöttem). - Ami csak előjött, akármit állítottam. Valószínűleg ez is egy bug.

    Pár hónap múlva majd, ha már jött hozzá egy jó adag patch, frissítés, akkor a Game Pass keretében visszanézek rá, de így, ebben a formájában nekem sajnos nem jött át.... :U :(

    A topikot meghagyom ennek ellenére, szívesen olvasom ha valakinek van bármi megjegyzése, infója, vagy netán többen lennénk. - Mert később nincs kizárva, ha helyrepofozzák, hogy visszatérek én is. Mert maga a műfaj érdekel, csak a körítés lett gyenge. Pláne húzócímnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák