Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plazmacucci

    félisten

    válasz myckey #33 üzenetére

    Nincs azzal baj, hogy régi hardvereken nem fut jól. Azzal van baj, hogy Intel és nvidia gépeken mindenhol alul teljesít a nála gyengébb AMD hardverekhez képest. Nézd meg DF ide vonatkozó videóját.
    Nekem low beállításokon sem fut el, így adok neki még pár évet kiforrni :D

    Vissza kell vinnem pár kazettát.

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz myckey #33 üzenetére

    Mondjuk azt kezdd vele, hogy ne "troll értékelésnek" vedd.
    Értem én, meg minden mondatodon látszik, hogy téged megvett ez a game kilóra. Nincs vele semmi gond, mindenkivel van ilyen, és az is igaz hogy a játék alapvetően pozitív fogadtatásban részesült, de az is, hogy egyébkent ortdító hibák és hiányosságok is vannak benne bőven, amit leírva meg a magadfajtából triggerelődik azonnal minimum egy bármely fórumon... :)

    Nézd, én pl. alapvetően pozitivan állok a játékhoz kipróbálás után, de a képeidet nézegetve az jutott eszembe, hogy majd amikor a kétszázhuszonhatodik ugyanilyen bolygókon jársz...
    Ahol nincs történetszál, már az ötödiknél látod a "copypaste" sémát, csak más a háttér max., de még az se mindíg... :D
    A teljesen jogosan felhozott performance problémák mellett ( új gépet kell venni, persze... LOL, itt pl. épp te vagy a troll, sokszor top többmillás konfigok szenvednek vele...)Vannak még "némi" problémák a procgen tartalmakjal (mint fenntebb írva : szegényes), az AI-vel (ami segghülye), az UI-vel (ami kőkorszaki), az "űrutazás" egy kamu, töltőképernyők sorozata. Csak "lebegni" tudsz benne, meg öncélú űrcsatákat folytatni, egyébként akármit csinálsz, töltőképernyő, töltöképernyő... pl. hogy csak párat említsek ...
    Ez a játék egy jó alap egyenlőre. Majd a modderek "belakják" 2-3-év alatt. Én szerintem ezzel akkor fogok majd jókat játszani, addig hanyagolom, mert valóban sok a tartalom is, de számomra is ez így egyenlőre nagyon gyengén van tálalva...

    Úgyhogy majd eltelik pár hónap, és mindkét oldal higgadtabban tudja ezt megbeszélni, meg az értékelések is letisztulnak, de addig se kellene ezt a gyerekes "trollozást" folytatni, van bőven alapja a negatív kritikának is, pláne hogy amiket állítasz az kizárólag a saját véleményed...

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

  • kwzatz

    őstag

    válasz myckey #33 üzenetére

    "Tudod , akit érdekel a téma..."
    Tudod, a sci-fi a kedvencem, de sebaj. :D

    "de most aki így viszonyul hozzá...na most, mit kezdjek vele"
    Mesélj, hogy viszonyulok hozzá? Konkrétan az elején még védtem is a játékot az olyan értékelésekkel szemben, akik anélkül fikázták, hogy játszottak volna vele. 20+ óránál tartok, megosztottuk a tapasztalatainkat a két öcsémmel, együtt 100 óránál járunk, egyikük végigjátszotta, mindegyikünk más buildet tolt. Te mennyinél jársz? Mennyit láttál belőle?

    Én nem trollkodok, hanem összehasonlítom azzal a tengernyi RPG-vel és immersive simmel, amit játszottam, és ahogy haladok előre benne, egyáltalán nem kedvező sajnos a Starfieldre nézve. Ennyi. Totálisan elfogadható, hogy neked tetszik. Legalábbis egyelőre, aztán majd kiderül. Ahogy írtam, nekem is tetszett az elején, csak úgy érzem, hogy a kezdeti pozitívumok nagy része csak ügyes illúzió.
    Ki tudnám fejteni, hogy mi a gond a bolygókkal, skill tree-vel, küldetésekkel, bugokkal, fősztorival tengernyi példával. Valakit lehet, hogy ezek nem zavarnak (egy ideig tuti nem), van akit meg igen, ez van.

    proci985: Steam értékelésekről írtam. Trollok persze minden játéknál vannak, de a Steamnek vannak eszközei a review bombing ellen (extrém esetekben ilyenkor kis csillag is van az értékeléseknél)
    "kb minden AAA startnal ez volt utobbi 5 evben."
    Oh igen. Ha az idei évből indulok ki, azok voltak lehúzva, amik abszolút retek állapotban jelentek meg. Miért nem volt a BG3-nál, SF 6-nál, Armored Core-nál, RE4-nél (pedig ennél is lehetett volna éppen, mert voltak problémák), stb. Sok játékkal még túlzottan elnézőek is voltak, ahol lehetett volna, mint pl. a Hogwarts Legacy. De a Starfield mint írtam, 88%-on indult Steamen, szóval még ezt is nehéz ráhúzni, most már csak 78%. Biztos csak mostanra másztak elő a trollok a barlangból, és nem az első 2 napban trollkodták szét, és tuti nem arról van szó, hogy egyre több ember haladt előrébb a játékban.

    Pip3.9: Tegnap ért a végére, az már a 9. nap volt megjelenés óta. Fősztori + mellékküldetések egy része, 30 óra. A random bolygófelderítést (ami rosszabb, mint egy random fetch quest bármelyik játékban) gyorsan kukázta ő is, mint ahogy sem a hajóval (minek, végigtolod a Freestar missionöket és kapsz egy jót, amúgy sem érdekes), sem az outpostokkal nem szórakozott. Nehogy azt hidd, hogy ez a játék hosszú a töltelék baromságok nélkül. A fősztori így, hogy a 3/4-énél járok, olyan, mint a középszerűbb Witcher III másodlagos küldetésekből néhány egybefűzve. Nagyon kevés.

    [ Szerkesztve ]

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

  • Vesa

    veterán

    válasz myckey #33 üzenetére

    "Tudod , akit érdekel a téma...az jól elvan vele ,annak terül terülj asztalkám a játék, semmiképpen nem üres"

    +1
    A jeges holdak sem unalmasak, lévén a holdak ilyenek IRL is. A játékban pedig direkt jók, mert tonnányi materialt lehet kibányászni, miközben nem kell szenvedni a mindenféle helyi élővilággal, állatokkal. Már egész kis birodalmam van csak a holdakon megépített bányáimból. Termelik szépen a resources-t, amíg én küldetésekre járok. Valójában, ez csak annak tűnhet üresnek, aki nem érti az Open World RPG-t, mint műfajt.

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák