Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    Én is most találtam meg ezt a fórumot, és örülök, hogy van :)
    Leírom a személyes tapasztalataimat, hátha segít valakinek. (hogy ne csinálják :) ) A 2-ik acc-omat húzom, már itt is 78-on vagyok. Az elsőt nagyon elszúrtam, de nagyjából ezt is! Scoundrel team-et húztam, de már megbántam.. Boba Fett, Cad Bane, Lando, Greedo.. Aztán felhúztam egy nightsister csapatot, Ventress (leader), Daka, Initiate, Talia, ötödiknek pedig Luminara. Na ezekkel már végigmegyek szinte mindig GW-on, 1-2x a csempészek segítenek be... De találkoztam én is olyan csapatokkal, akikkel nem bírtam: Poggle (leader), Geonosis S, IG-86, IG-88, Royal Guard. Jók ezek a sisterek, de kis sebzéssel..
    A régebbi hsz-ekhez annyit, hogy Barriss jó healer, de azt tudni kell, hogy "kiegyenlíti a hp-kat az élőknél egyformára, szóval ha jól értelmeztem, van egy karid fullosan és 4 aki le van sebezve, akkor mindenki nagyjából fél csíkra lesz gyógyítva. Sztem Lumi jobb, mivel ő még plusz 2 körön keresztül hp buffot is ad a gyógyításával, igaz ő nem tud a heal immunity-n gyógyítani... Kinek mi.. De egy yt-os srác consulart még jobbnak tartja.. Nekem ő csak 4 csillagos, szóval kiesett..
    Most húzok pár jó karit is, többek között Rey-t, Royal Guard-ot, GS-t, Leia, ja és Phasma-t a GW-ből... A Cantina-ból Qui Gonn-t az assist miatt és ő is fel tud dobni offense up-ot.

    Klán nekünk is van (TMK), T4-en nyomjuk többnyire, a jutalom itt már egész jó. Érdemes foglalkozni vele...

    Pár oldal amit használok:
    [link] (ezt már ismeritek)
    [link] (ezt jobban szeretem)

    ez pedig az aktuális frissítésekről:
    [link]

    Remélem pár hasznos infót tudtam adni, a scoundrelek akkor lennének jó, ha lenne egy brutál tank, ezért húzom Royal-t, meglátjuk. Nyugodtan véleményezzetek, lehet szükségem is lenne rá. :)

Új hozzászólás Aktív témák