Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cydie

    csendes tag

    Nem tudom mit kell elájulni. Battlefront 1 után a grafika downgrade. Az effektek számát növelték, a textúrák alacsonyabb minőségűek (gyanitom már nem scanneltek), a pop-in pedig teljesen megboritja az immerziót. Nincs meg az a Star Wars feeling sem, mint az elsőben, akár hello kitty is lehetne azt sem venném észre. Naboo első felén mire túljutunk elalszom, úgy kell fel alá rohangálni értelmetlenül, hogy találj ellenfelet. Futás pedig szörnyen lassúnak érződik (3rd person). Ambient Occlusion/árnyékolás kimondottan nem jó. Zárt térben jók a fények és az árnyék, de pl az erdős mapon nem. [link] Pár kép összehasonlitásnak. Geforce Experience nem teljes minőségben készit screenshotot. Nem tudom lehet-e állitani, ha tudtok megoldást, szóljatok. Ennek ellenére is átjön a különbség a textúrák minőségéről. A képekről mindenki vonja le maga a következtetést.

    Szaby59:
    Tökéletesen egyetértek, minden ponttal! Még kicsit a balance-ról: nagyon rossz, kaptam egy arany infiltrator starcardot scouthoz. EE4 is jár hozzá, mapon lathatatlan leszek, cooldown resetelodik ha ölök, nagyon OP. Nehany fegyvert meg csak a hulye hasznal annyira nem ernek semmit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák