Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Szőrös  #50726 üzenetére

    Policy nehezen lehet a problema, ezeket a driveokat ugy formaztam eleve, hogy meg mielott barmi mas kerult volna rajuk, ment a mindenki ir olvas modosit jog rajuk. Igy ha ujra kell rakni a rendszert, telepites utan csak modositom a user mappa utvonalat es gyakorlatilag minden ugyanott van kez alatt.

    A problema, hogy latja es el is kezdi hasznalni, erkezik a letoltes, de 10-50 MB (egyszer 4.2GB) utan megall a letoltes. Mas gepen is probaltam (szomszed gepe tobb gig szabad van neki, lehet nekemis le kenetorolni a sok filmbol egyet kettot a 6 TBosrol...), ugyanez a helyzet. folyamatosan kapom kb ugyanazt a linket, hogy azokat mar vegig probaltam.. Atneztem, de mar az elso sornal kiakadtam (NTFSre formazott meghajto kell, uristen, windows default ntfs, exfatra es fatra nem formazok csak pendriveot, most meg szinte nem is ismer a windows), de vegig neztem, ellenoriztem, mindez mukodik, radasul mas programok mukodnak faszan (lol, wot, subnautica, stb).

    Mar arra is gondoltam, hogy a netemmel van valami, de mast mashonnan massal gond nelkul toltok le.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák