Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    Topikgazda

    válasz Yllgrim #22069 üzenetére

    én azért bízom benne, hogy lesznek sokan akik vigyázni akarnak a hajójukra, mondván hogy nem akarnak egy csomót várni mire visszakapják... az alap hajót.

  • mrfire

    őstag

    válasz Yllgrim #22069 üzenetére

    Nem is tudom, hogy lesz az jól megoldva. Mert az ígérték, hogy nem lesznek magasak a költségek, de ha belegondoltok, akkor simán el lehet veszíteni egy hajót havi 10 alkalommal is (persze nagyon változó, hogy ki hányszor robban fel vele). Melyik biztosító állna egy ilyen pilótának bármit? És ha állná is, ki az aki vesz egy hajót, aztán köt rá egy biztosítást, aminek az értéke 10x nagyobb, mint a hajóé. Ok, hogy részletfizetés van gondolom, és ott gyorsabban megy az idő, tehát a nálunk 6 hónap ott évek is lehet, így mondjuk naponta-hetente vonhatják le a biztosítás költségeit tőlünk, de akkor is 3-4 naponta vagy hetente kifizeti a hajója árát a példa alapján az ember.
    A biztosítás akkor jó, ha nincs sok baleset, és úgy nagyon kis összegek berakásával lehet fizetni, de itt olyan lesz, mintha csak félretenne az ember a következő hajójára egy kis pénzt előre. Feltéve, hogy a biztosítók életképes vállalkozás modellje alapján működnek majd a PU-ban.

    (#22071) kurtzyx
    Ez így jól hangzik, ahogy leírtad a hajókat.

    (#22072) Drenadar
    Én úgy tudom nem minden pack, mert a player karakter packján nem lehet NPC hely. El kell dönteni majd, hogy átalakítod e a packaget NPC hellyé (persze minden megmarad rajta, de ha a többi packaget eladod, akkor nem lesz kivel belépned).

    (#22071) kurtzyx
    Az NPC meg nem a halál esetére való, az egy sima legénységi tag lesz, akinek nem kell perkálni a szolgáltatásaiért. (Ingyen rabszolga.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák