Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #82 üzenetére

    Hé, megtörtént a csoda! :C Tényleg az van, csak én siettem el a dolgot és pucoltam el gyorsan a helyszínről. Ez is egy olyan szívatósdi akar lenni, hogy amikor már majdnem pályát ugrottál, akkor visszahívnak, hogy beszélni akarnak veled. Nem mintha nem kolbászoltam volna ott eleget :) Viszont ha abba az irányba indulsz, amerre hív a kötelesség - vagyis a Raktárak felé -, akkor tényleg nem történik semmi. Így jutottam el 2x is ingyen a Warlabba. Tehát a dombokra kell sétálni kétoldalt és aztán csak megjön a várva várt üzenet Agyartól. Ezt is jó tudni!
    Nálam nem volt probléma a Szabadságosokkal a Raktáraknál, sárgák mint mindig. Sosem zöldültek be ezen a bázison, talán mert lelőttem a fegyvertáruk őrét még az elején. Viszont már a Radar határán levők zöldek, és a Warlabban, és mindenhol másutt.
    Közben kiraboltak Cordonon, most látom. Az egyik ládából az összes fegyveremet elvitték, mert elfelejtettem benne hagyni a lakatot. Akimnál vegyetek számzáras lakatot és hagyjátok a csomagjaitokban, mert lopnak a Zónában! Remélem, hogy rablás volt, ezt akarom hinni, és nem egy hiba miatt veszett oda az arzenálom :U . Most a teherbíró képességemet "megnövelem" és az összes cuccomat felcipelem a Bárhoz, hogy közelebb legyen :B .

Új hozzászólás Aktív témák