Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz CactuS #12844 üzenetére

    Én azt hittem kisebb Woofer van benne, de elvileg 15cm-es, ami már elfogadható méret sztem.

    Ezt az összteljesitményt nem szabad komolyan venni, ahány gyártó annyiféleképp értelmezi, nekem volt LG ami hivatalosan asszem 520W és ez általában sokkal magasabb "hangerővel" kellett hogy menjen, kb 33-50% hangerőn mint a Samsung Q800A ami elvileg csak 330W-os összteljesítményű, ennek ellenére ez olyan 15-20%-on hozza ugyanazt a hangerőt.
    De én emiatt nem aggódnék, egyiket se fogod még fél hangerő fölé se vinni hosszabb távon, mert már ott is tuti tök hangos lesz, egy 40nm amugy nem kicsi, de sztem bőven elég lenne.
    (én egyszer az Interstellart néztem meg 75%-os hangerőn üvöltetve Hans Zimmer mesterművét, illetve még1x, az F1 évadzáró utolsó körénél nyomtam fel 100%-ra a hangerőt..)

    Nyilván jobb ami minden formátumot tud, de nem tudom milyen tévéd van, illetve h tévéről vagy külső lejátszóról használnád. Ha tévéről akkor a philips jó, de a többi már eleve nem is továbbitja a DTS-t szóval akkor mindegy is.. Az is kérdéses, hogy a tévéden van-e eArc, vagy csak sima arc HDMI-s, mert az is kizárja pl a tömöritetlen atmost, de ha leginkább netflix, apple tv+ stb. nézel akkor ez nem gond. Az a baj, hogy ebben a nagy fejlődésben nagyon nehéz olyan rendszert összerakni ami minden formátumot ismer. De ha jól beállítod a lejátszóprogramodat, (pl. KODI-t) akkor amit tud átvisz a többit PCM-ben lejátsza, meg azért minden filmnél van több sáv is általában, szóval nincs akkora para szerintem.

    Ha megveszed webes rendeléssel van 14 napod bejáratni és elállhatsz ha 2 hét alatt se szereted meg. De írhatnál róla tapasztalatokat mindenképp ha belevágsz.

    [ Szerkesztve ]

  • #11083776

    törölt tag

    válasz CactuS #12844 üzenetére

    Es a phillipsnel franko volt? mit bonyilitjak? miert nem lehet csak siman akcios arral adni?

Új hozzászólás Aktív témák