Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Zero

    addikt

    elnézést, végigkerestem a topicokat, nem találtam az enyémmel megegyező tüneteggyüttest, ezért bátorkodtam újat nyitni (remélem rövid életű lesz)

    szóval az a problem, h az adott konfigommal bozonyos 3d alkalmazások ''kifagynak'', de nem a szó klasszikus értelmében, hanem: sötét képernyő és semmi reakció (ctrl+alt+del sem müxik), csak a power off vagy reset (minden pörög tovább, ventik, hdd, csak épp senki nem csinál semmit)
    legelőször a 3dm01ben tapasztaltam, a 2-3 tesztnél: kép elsötétül és ennyi
    vhonnan emlékeztem arra, h az agp aperture size (bár teljesítményre gyakorolt hatása nulla) mérete meghatározhatja a teszt egészséges lefutását, ezért beállítottam a rendszermemó negyedére (256mb), és valóban, azóta nem tapasztaltam a jelenséget ennél a bencsnél
    DE
    feltettem a farcry-t, pusztán a bencselés kedvéért (ezzel az új konfiggal még nem futott) és pár percnyi futkorászás után hasonló tüneteket produkált

    ami feltétlenül megjegyzendő: az összes többi 3dmark oké, a prime is remekül bírja, moh pa órákig szalad és semmi gond

    borzasztóan idegesít, mert túl vagyok egy ram kálvárián és most nem tudom eldönteni, h hol a hiba
    minden alapon ketyeg, semmi húzás (azt hozzá kell tennem, h sikertelen fsb növelések után egy-egy bios reset bejátszott :DDD de ez eddig is megvolt)

    határtalanul boldog lennék, ha csak szoftveres gond lenne
    szerintetek?

    nem, mindegy

Új hozzászólás Aktív témák