Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K9

    tag

    válasz BigBadPlaYeR #598 üzenetére

    Olvastam erről egy nagyon jó tutorialt természetesen ezt az eggyet nem mentettem le és most 30perces keresés után sem találtam....grr :O ...magyar volt egy egyetemista több éves munkája/kutatása volt benne és szót ejt erről is, van vagy 1,5 hónapja hogy olvastam:S
    Így már nem emlékszem rá.Holnap ujra neki rugaszkodom mert kiváncsi vagyok mostmár énis meg nehogymá!!:) Csak már lassan másnap van:S
    ''First, in your video config, (whether it be quake/jk2/rtcw/sof2 or any other game that renders images out of the game) you will need to change your resolution to a higher amount than your game config. I suggest using 2 times whatever resolution you plan to have your final video at. In this example, my final video will be 640x480 so I will need to change my video config rez to 1280x960. If that resolution setting is not available, you may want to make some changes to your action file before resizing the image down to your final image (in this case, 640x480).''
    Ezt a kis szösszenet szerintem utal arra hogy sajnos a felezés dolog a legelőnyösebb, bár elég ratyi vagyok angolból és most a szótárt sem kaptam elő
    Meg a 1600*1200 resize 800*600 tesztelgette.Gyanítom hogy így felezéssel lesz valami legoptimálisabb.
    Nagyon nem is gondolkoztam ezen mert nekem adott volt az 1600*1200 és a terv 800*600 movie.

Új hozzászólás Aktív témák