Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Taybor #1042 üzenetére

    Szia!

    Szerintem nem fog változni az ára... Mi is számítástechnikai kereskedelemben utazunk, csak nem notikkal foglalkozunk... Emiatt merem mondani.

    Mivel már volt 280 felett is az árfolyam és akkor sem változott az ára, feltételezem, hogy magas árfolyammal lőtték be, így ha nem megy tartósan 280 fölé az árfolyam, akkor azt a pár százalékot szerintem a gyártó kompenzálja majd a nagykerek felé. Persze, ha lemegy az árfolyam nagyon 250 alá, akkor majd vagy zsebreteszik a különbözetet (rosszabb időkre jól jön :) ) vagy belepakolnak még valami extra szoftvert... Az árat biztosan nem fogják levinni, mert a Sony most jelentette be, hogy a bevételei 75%-kal csökkentek... legalábbis ezt olvastam az index-en. Szóval hülyék lennének tovább csökkenteni...
    Max, ha kijön egy jobb széria, vagy az emberek nagyon nem keresik :) De árban szerintem nincs probléma. Én még részletre is inkább a nagyobbat venném a helyedben, mert sokkal tovább tudod majd használni. Tudod... a fránya videókártya nem cserélhető... Sejtésem szerint egy 512 MB-os videókártya még 4-5 év múlva is jól használható lesz, nagyjából ennyi lesz akkor az átlag belépő szint. 256MB már ma is standard, gondolj bele, mi lesz néhány év múlva.

    Amit még láttam a külföldi specifikációkban és érdemesnek találtam erre figyelni, hogy kétfajta kijelző van, az egyik azt hiszem a kétledes, a másik az ECO-bright, ami gyanítom egy energiatakarékos kijelző, de a háttérfénye gyengébb is... Ezt nézd azért meg, hogy az E-ben mit ír a gyártó! Valóban ugyanaz-e, mint az 21Z-ben?

    Mellesleg érdemes összehasonlítani az FW-21Z-t az új Macbook Pro-val, amibe csak most került bele a háttérledes világítás... Én nem találtam olyan egetverő különbséget, ami indokolná utóbbi kétszeres árát. Sőt... az FW21 szerintem a pár hónappal ezelőtti Macbook-okat teljesen le is nyomja mind teljesítményben, mind tudásban... Legalábbis a specifikáció alapján ezt kell mondanom...

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák